string(15) ""
» Blog » Stratonewsy
06-11-2013 15:56

Stratonewsy

Odsłony: 352

Stratonewsy

Dziś garść informacji związanych z projektem Stratoyager.

Po pierwsze - mamy już kolejny wymodelowany myśliwiec, tym razem dla Czwartaków/Ptaszników (Złych Kosmitów), tak zwany Fowler Class B. To potężna, elitarna maszyna, która samotnie może stawić czoła kluczowi Guardianów i wyjść z bitwy zwycięsko. Maszyna będzie dostępna dla sił Ptaszników, i być może także będzie nią można wspierać siły rebelianckie.

Na razie mam screenshot, czekam jeszcze na render - na pewno pojawi się wkrótce na www.stratoyager.com

Po drugie - modeluje się właśnie kolejny myśliwiec, tak zwany "Zapomniany Projekt", tym razem ma to być szybka i zwrotna maszyna pościgowa, przeznaczona do przechwytywania jednostek przeciwnika. Jeszcze nie zdecydowaliśmy czy będzie to jednostka "złomiarska", dostępna dla piratów, czy może stary ścigacz dostępny siłom policyjnym.

Tutaj czekamy jeszcze na poprawki, ale wstępnie mogę wam pokazać screenshota. Efekt ostateczny będzie się nieco różnił od poniższego, ze względu na konieczność przemodelowania kilku elementów, które są po prostu zbyt delikatne na 3 cm figurce.

 

W dalszych planach mamy wymodelowanie czegoś większego, jakiegoś transportera bojowego najprawdopodobniej.

Co jeszcze? Zasady gry powoli się piszą, mam nadzieję, że po Nowym Roku przystąpimy do otwartych betatestów, już z wydrukowanym asortymentem (docelowo na poczatek chcemy mieć 6-8 różnych maszyn d wersji demo). Testy będą się na początek odbywać we Wrocławiu, być może później rozejdą się dalej.

Oczywiście zachęcam do śledzenia kolejnych postępów produkcyjnych naszej małej, ale szybko powiększającej się ekipy.

No właśnie ,ta powiększająca się ekipa - co przypomina mi o ogłoszeniu parafialnym. Otóż wciąż, (jak zawsze) szukamy ludzi, kórzy chcieliby modelować dla nas kolejne maszyny. Nie tylko stratoyagery, ale także roboty bojowe, czołgi czy figurki 28 mm, SF, fantasy, jakie tam komu pasują. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu przez PW po szczegóły - także w kwestii gratyfikacji, bo nic za darmo, jak wiadomo. Przy okazji będzie być może okazja podjąć współpracę przy normalnych, komercyjnych projektach, bo modelarzy 3D nigdy za wiele w mojej branży :)

Przy okazji, chciałbym podziękować wszystkim, którzy wyrazili do tej pory zainteresowanie dla projektu  i podpytują się przez PW i inne kanały o szczegóły związane z drukiem 3D. Zapraszam, to nie gryzie. Jeśli macie własne pomysły, ale nie wiecie, jak je zrealizować, zawsze możemy porozmawiać.

Zapraszam!

 

 

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Tyldodymomen
   
Ocena:
+3

Gratulacje, oby nie skończyło się wzorem Naczelnego tylko na polterowych wpisach z cyklu "making of"

06-11-2013 18:20
KFC
    Zigzak Exposed!
Ocena:
+2

Prosim, oto dowód nieróbstwa Zigiego!

 

/tak wiem Rurku./

06-11-2013 19:07
Kamulec
   
Ocena:
0

Na Expo się było.

06-11-2013 20:08
Z Enterprise
   
Ocena:
0
O, KFC, lepsza focia niz te o które nie mogę się doprosić :)
Kamulcze, a ty czemu nie byłeś na Expo?
06-11-2013 20:20
Kamulec
   
Ocena:
0

W sobotę po pełnej przygód podróży (przystanek widmo) znalazłem się w [lokacja utajniona], gdzie byłem karmiony jedzeniem wegetariańskim przez mającą poetycką duszę żercy lubą osoby mianem [dane utajnione]. Stamtąd pod osłoną nocy zostałem wywieziony do domu. W związku z tym w niedzielę musiałem się zregenerować i przygotowywać na zajęcia. Przede wszystkim zregenerować udowadniając, że gry są do grania, a nie do oglądania. A o druku 3D zapewne zechcesz opowiedzieć przy innej okazji ;)

06-11-2013 20:48
Z Enterprise
   
Ocena:
+1

Spoko, jest filmik na Obeżyświacie, możesz sobie sam zobaczyć :P

Edit - czym cię Paulina karmiła? Czy zachowywałeś się jak krasnale? 

07-11-2013 08:28
Kamulec
   
Ocena:
0

A tak, jakieś lembasy chyba, bo całkiem dobre było. Że wegetariańskie dowiedziałem się, jak było już za późno.

Widzę, że gestykulację masz opanowaną do perfekcji ;) Posłucham jak dotrę do domu.

07-11-2013 10:47
Z Enterprise
   
Ocena:
0

czasem lepiej nie wiedzieć, co się je, prawda? :)

  

07-11-2013 11:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.