string(15) ""
» Blog » Step14 i Kosmitpaczy
02-01-2012 02:55

Step14 i Kosmitpaczy

W działach: osobiste, RPG, earthdawn, Step14, Kosmitpaczy | Odsłony: 14

Step14 i Kosmitpaczy
Chciałbym pochwalić się rozszerzeniem swojej obecności w sieci.

Oprócz przenosin Protektorów..., którzy teraz będą znani jako Step14 (pozdrawiam zagorzałych fanów ED), rozpoczynam prowadzenie bloga.

Nie takiego polterowego, na którym piszę od czasu do czasu, tylko takiego wiecie, "poważnego".

O czym będzie? O RPG, o wydarzeniach w fandomie, o moich projektach, o... Mam w głowie chaos i tysiące pomysłów, co chcę tam wrzucać.

Ogólnie będę opisywał to, co... widzę, a nazwa? Cóż. Pomysł Khakiego.

Może to był żart z jego strony, ale mi się spodobał. I nie dlatego, że "cojapacz" jest modny - niedługo przestanie i ja sobie zdaję z tego sprawę - może wtedy zmienię nazwę na "kosmitpatrzy". Pomysł mi się spodobał, bo Khaki powiedział, że skoro to ma być blog, na którym będę komentował rzeczy na które... pacze, to i nazwa może być.

A teraz łapcie linki:
http://kosmitpaczy.weebly.com/
http://step14.weebly.com/

Grafika pożyczona z ed.pl

Komentarze


38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Fakt, nie mam może najpoważniejszego bloga (bo polterowy?) na świecie, ale też nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tą poważnością blogów niepolterowych.
To chyba bardziej zależy od tego, co z niego zrobisz, a nie od tego, na jakim portalu stoi.

Jeśli zaś przez "poważny" masz na myśli "pisanie dla siebie do internetowej szuflady", to tak, taki blog zewnętrzny jest fajny. Bo z pewnością ci oglądalność spadnie, a więc i poklask i pochwały...

Powodzenia - raczej się na dalsze śledzenie twojego zewnętrznego bloga nie skuszę.
02-01-2012 07:36
MiszczPodziemi
   
Ocena:
+4
Blogi polterowe nie są poważne z zasady bo służą głównie do prowadzenia wielopoziomowych flejmów. Ponadto wrzucenie na polterbloga czegokolwiek wartościowego przyciąga stada hejterów, którzy sami nic nie stworzą a najgłośniej krytykują.
02-01-2012 10:58
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
No fakt, np tacy co mają w zainteresowaniach: "trollowanie w internecie".
Krytykują i nic nie tworzą.
02-01-2012 11:51
MiszczPodziemi
   
Ocena:
+5
Czy Ty przypadkiem nie powinieneś być o tej porze w szkole dla uzdolnionych?
02-01-2012 12:00
Kosmit
   
Ocena:
+1
Dlatego poważny napisałem w "". Nie chodzi mi o to, że blogi na polterze są niepoważne, bo wiadomo, że to zależy od zawartości. Chodziło mi raczej o to, że taki blog zewnętrzny daje więcej możliwości, których na polterze nie ma.
02-01-2012 12:24
Indoctrine
   
Ocena:
0
Głównie w kwestii layoutu, odnośników, układu treści itp, prawda? Z kolei co do czytelników - odpadną ci, co klikają w każdy nowy wpis na polterze, ale też będą częściej pojawiać się ci spoza środowiska..
02-01-2012 12:50
Kosmit
   
Ocena:
0
Mam plan, żeby tutaj nadal pisać notki. Krótsze, ale z odnośnikiem do bloga z większą ilością informacji. Tak robi tutaj duża część użytkowników, więc chyba się sprawdza :)
02-01-2012 12:53
Khaki
   
Ocena:
0
Fakt - niefortunna nazwana te "poważne" blogi. Chyba chodziło o bardziej wymagające bo oprócz treści musisz się zajmowac ich funkcjonowaniem, wyglądem itp. W zamian masz więcej kontroli i władzy.

Kontrola i władza to w pewnym sensie poważne sprawy więc może nazwa nie była taka niepasująca. Problem w tym, że skoro własny blog to powazna sprawa (a ja tak uważam) to jak nazwać polterowe? Ktoś kto chciałby zacząć kłutnie internetową z pewnością zasugerował by że Kosmit sugeruje że polterowe blogi są nie poważne (przy czym nic z tych rzeczy nie napisał). Blogi polterowe są równie poważne czy też nie powazne jak blogi niezależne (ech... tego słówka też będziecie się czepiać?).
Więc jak nazwać blogi które dają mniej kontroli i władzy? To już temat na inny post.

Co do nazwy to pomyślałem o tym, że Kosmit ma fajną ksywkę. Kosmici znani są ze swoich nietypowych oczu a blog służy to pokazywania tego jak ja postrzegam świat. Blogo o tym jak Kosmit widzi gry fabulane. Stąd było już tylko o krok od memu i hasła 1 2 3 Komist Paczy :D
02-01-2012 19:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.