» Blog » Starzy Power Rangers powracają!
30-03-2023 18:55

Starzy Power Rangers powracają!

W działach: Power Rangers, nostalgia, Netflix | Odsłony: 116

Starzy Power Rangers powracają!

Scrolując dziś sociale, przy okazji tłuczenia newsów, wyskoczył mi śmigający po internetach od ponad tygodnia zwiastun niespełna godzinnego odcinka specjalnego kultowego serialu Power Rangers przygotowanego z okazji trzydziestolecia produkcji. Jego premiera nastąpi już za niespełna trzy tygodnie – w środę 19 kwietnia.

Raz Rangerem, Zawsze Rangerem

Do akcji powrócą (dosłownie!) starzy znajomi: David Yost jako Billy (oryginalny Niebieski Wojownik), Walter Emanuel Jones jako Zack (oryginalny Czarny Wojownik), Catherine Sutherland  jako Kat (druga Różowa Wojowniczka), Steve Cardenas jako Rocky (drugi Czerwony Wojownik), Karan Ashley jako Aisha (druga Żółta Wojowniczka), Johnny Yong Bosch jako Adam (drugi Czarny Wojownik), Barbara Goodson (głos Rity Odrazy, która powróci jako robo-wiedźma), Richard Horvitz (głos Alphy). Do ekipy dołączy Minh, córka oryginalnej żółtej wojowniczki, Trini – z zajawki wynika, że wykończyła ją Rita (Thùy Trang, aktorka, która wcieliła się w jej rolę zginęła w 2001 roku w wypadku samochodowym). W zajawce pojawiła się postać Zielonego Wojownika, ale nie wiadomo kto go zagra – na pewno nie Jason David Frank, bo pierwotny odtwórca tej roli powiesił się w listopadzie ubiegłego roku.

Wszyscy do Megazorda!

Przy okazji na Netfliksie udało mi się wyszperać i ustalić, że do obejrzenia są trzy pierwsze sezony (łącznie 145 odcinków!). Pewnym zgrzytem jest brak polskiego lektora i napisy bez przetłumaczonych nazw własnych (nie ma Mięśniaka i Czachy tylko Bulk i Skull). Ale za to jakość nagrań jest jak ze starych kaset VHS lub telewizora z uszkodzoną anteną pokojową utrudniającą seans na Polsacie w sobotnie/niedzielne poranki, więc nostalgia mocno – nawet brak sensu i logiki  serialu nie przeszkadza ;)

PS: Pamiętacie "dedekowy" Smoczy Sztylet Zielonego Strażnika? ;)

1
Notka polecana przez: Exar
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.