Spy x Family

Artykuły

Spy x Family #1

Spy x Family #1

Szpieg, zabójczyni i esper w jednym stali domu

24-08-2020 11:06 | Olga Wieczorek | Komentarze: 0
Rodzina, ach rodzina… Niby wiadomo, że każda jest na swój sposób wyjątkowa. Niby socjologowie wysnuli definicję, że to „podstawowa grupa społeczna, na której opiera się całe społeczeństwo”. W praktyce najlepiej wychodzi się z nią na zdjęciu. Tylko co może wyjść z rodziny, w k...
Spy x Family #03-05

Spy x Family #03-05

Rodzina o wielu twarzach

06-04-2021 04:30 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0
Nie trzeba było długo czekać na to, by Spy x Family autorstwa Tatsuyi Endo szybko zdobyło bardzo duże uznanie wśród czytelników, którzy docenili absurdalne poczucie humoru mangaki połączone z wykreowaniem bardzo sympatycznych postaci. Kolejne tomy udowadniają, że nie był to sukces tylko na krótką me...
Spy x Family #1-2

Spy x Family #1-2

Rodzina zwyczajna tylko z pozoru

09-11-2020 15:58 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0
Tata jest szpiegiem, mama zabójczynią, a córka czyta w myślach – przed państwem rodzina Forgerów, skrywająca sekrety nie tylko przed otoczeniem, ale też przed sobą nawzajem. Czasopismo Shōnen Jump dało się przez lata poznać przede wszystkim jako źródło mang typu, jak sama nazwa wskazuje, shōn...

Noty

Spy x Family #01

04-08-2020 23:36 | Komentarze: 0
Wybitny szpieg "Zmierzch" potrzebuje założyć rodzinę, żeby zinflirtować elitarną szkołę- Eden. 

Tylko jakoś mu umknęło, że świeżoupieczona małżonka jest płatną zabójczynią, a adoptowana córka- czyta w myślach. Właściwie to wszyscy w tej rodzinie mają sekrety, których będą strzec przed resztą. Na razie są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Jak rekrutacja szacownej szkoły. Operację SPINX czas zacząć!

Szpiegowska, czarna komedia doprawiona okruchami życia.

Spy x Family #03

06-01-2021 22:13 | Komentarze: 0
Rodzina Forgerów musi stanąć w gotowości, by ukryć swoje tajemnice. Oto z wizytą przychodzi młodszy brat Yor – Yuri. Ze względu na swoją "wielką miłość" jaką darzy siostrę, ma sporo obiekcji wobec jej nowej rodziny. Ale żaden z Forgerów jeszcze nie wie, że ten młody człowiek coś ukrywa - jest członkiem Tajnej Policji. Kto pierwszy dokona demaskacji – agent "Zmierzch" czy Yuri Briar?

Spy x Family #02

06-08-2020 18:12 | Komentarze: 0
Dla utrzymania pokoju między Ostanią a Westalis, rodzina Forger musi zinflirtować elitarną szkoły. Wiele będzie zależeć od  małej Anyi. Najprostsza droga do celu misji zaprzyjaźniejnie się z synem ministra Desmonda- Damianem. Trudniejsza- zostać uczennicą honorową! Jednak już pierwszego dnia szkoły sytuacja zmierza w niespodziewanym kierunku. Czy agent "Zmierzch" z tego wybrnie?

Spy x Family #04

27-03-2021 21:44 | Komentarze: 0
Terroryści planują przy pomocy psów wyposażonych w bomby zamordować premiera Westalis. Zmierzch, który poszedł z rodziną szukać pupila dla Anyi, musi natychmiast wkroczyć do akcji. W tym czasie Anya poznaje tajemniczego psa, który z jakiegoś powodu zna rodzinę Forger!

Spy x Family #05

27-03-2021 21:45 | Komentarze: 0
Przewidujący przyszłość pies o imieniu Bond dołączył do rodziny Forger i mogłoby się wydawać, że operacja Strix wróciła na właściwe tory. Nadchodzą jednak egzaminy semestralne, a Anya ma problem tak poważny, jak nigdy wcześniej! Do zdobycia są zarówno stelle, jak i tonitrusy!
Jak poradzi sobie z egzaminacyjnym zawirowaniem?!

Wieści

Nowe mangi od Waneko - elektronicznie

Nowe mangi od Waneko - elektronicznie

02-03-2021 19:26 | Daga 'Tiszka' Brzozowska | Komentarze: 0

Wydawnictwo Waneko dodało do elektronicznej biblioteki aż 8 tomików – w tym 3 całkowite nowości!

» więcej
Powstanie serial na podstawie Spy x Family

Powstanie serial na podstawie Spy x Family

02-11-2021 07:33 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 1

Zapowiedziano, że w przyszłym roku zadebiutuje anime oparte na mandze Spy x Family, której autorem jest Tatsuya Endo. W sieci zamieszczono pierwszy zwiastun produkcji – zapraszamy do oglądania. W Polsce kolejne tomy tej serii ukazują się nakładem wydawnictwa Waneko.

» więcej
Seria na podstawie Spy x Family zadebiutuje wiosną 2022

Seria na podstawie Spy x Family zadebiutuje wiosną 2022

16-12-2021 14:17 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 1

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery anime opartego na mandze Spy x Family, której autorem jest Tatsuya Endo – seria ma zadebiutować w kwietniu 2022 roku, a będą za nią odpowiadać studia Wit (Attack on Titan) oraz CloverWorks (The Promised Neverland).

» więcej
Anime Spy x Family pokazane na nowym trailerze

Anime Spy x Family pokazane na nowym trailerze

21-12-2021 11:45 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Niedawno poznaliśmy przybliżoną datę premiery anime opartego na wydawanej w Polsce przez Waneko mandze Spy x Family, której autorem jest Tatsuya Endo, a teraz do sieci trafił nowy, oficjalny zwiastun tej komedii sensacyjnej o nietypowej rodzinie – zachęcamy do oglądania.

» więcej
Anime Spy x Family pokazane na nowym zwiastunie

Anime Spy x Family pokazane na nowym zwiastunie

19-03-2022 20:26 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 1

9 kwietnia zadebiutuje anime oparte na wydawanej w Polsce przez Waneko mandze komediowo-szpiegowskiej Spy x Family, której autorem jest Tatsuya Endo, a tymczasem do sieci trafił najnowszy zwiastun zapowiadający ten serial – zachęcamy do oglądania.

» więcej