string(15) ""
» Blog » Spotkanie: „Wieczór w Starym Świecie”.
19-11-2012 19:07

Spotkanie: „Wieczór w Starym Świecie”.

W działach: blog | Odsłony: 9

Spotkanie: „Wieczór w Starym Świecie”.

    Dawno nie zaglądałam na bloga (na Poltera trochę częściej, chociaż bez logowania), ale  po prostu nie miałam czasu, bo ugrzęzłam po uszy papierach. Nie cierpię „papierologii” (bardziej niż Gargamel smerfów!).

     Dlaczego o tym piszę? Udało mi się pozyskać dotację na otwarcie działalności, której częścią jest Klub Gracza (którego częściami są wypożyczalnia gier i sklep). Do dyspozycji klubu  są 2 sale i łącznie: 8 stołów, 30 krzeseł oraz  6 blatów i sporo makiet do gier bitewnych. Daje to duże możliwości aranżacji przestrzeni  i sprawia, że pomieszczenia łatwo można dostosować do różnych gier: karcianych , planszowych, bitewnych czy RPG.

Ktoś może pomyśleć, że to super dostać taką dotację. Jasne, ale ma to też swoje biurokratyczne komplikacje. Projekty z EFS same w sobie - ponieważ nadzorowane są przez WUP-y - są koszmarne. Jednak, kiedy dodatkowo realizatorem projektu jest PUP zaczyna się bezsensowna biurokracja do kwadratu, a procedury wleką się jak przerwy reklamowe w TVN.

 

     Nareszcie Victoria! Odkopałam się z papierów i wreszcie mogę zrobić coś ciekawszego….

     Zapraszamy na spotkanie: „Wieczór w Starym Świecie”. Dostępne są 2 podstawki Chaos

w Starym Świecie i 2 dodatki Rogaty Szczur, więc do gry może usiąść od 4 do 10 graczy (nie trzeba znać zasad, zostaną wytłumaczone przed rozpoczęciem rozgrywki).
      Dla zwycięzcy(ów) przewidziane są nagrody * a dla wszystkich uczestników ciepłe napoje

i poczęstunek.
      Uczestnictwo jest bezpłatne, ale ze względu na maksymalną ilość uczestników gry, ilość miejsc będzie ograniczona, dlatego warto się zgłosić jak najszybciej.

     Spotkanie odbędzie się w Klubie Gracza ( Będzinie /Śląsk/, Gwardii Ludowej 16).
      *Nagroda: komplet perłowych kości do RPG: k4, k6, k8, k10, k12, k20, k100 lub zestaw bitewny: 7x k6 z oczkami w kolorach: czerwony (Korne), niebieski (Tzeentch), fioletowy (Slaanesh), zielony(Nurgle) + czarny / biały (Rogaty Szczur). Nie będziemy się upierać, żeby kolor kości zależał od tego, które bóstwo zwyciężyło albo nawet żeby zestaw był z jednego koloru.

 

     Właśnie uruchomiłam sklep internetowy, ale nie jestem pewna czy działa jak należy, więc - w ramach testu - ustawiłam rabat dla użytkowników Poltera. Gdyby ktoś byłby zainteresowany przetestowaniem (aktualne ustawienia zostaną do 30 listopada) zapraszam na stronę: www.lekkiepioro.com.pl/sklep hasło do rabatu: Polter.Będę wdzięczna za informację, gdyby coś działało nie tak jak powinno.

 

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie bój żaby ;)
20-11-2012 15:54
Z Enterprise
   
Ocena:
+1
A ja zrobię wyjątek i polecę, chociaż to nic nie zmieni już.
Uważam, że takie własnoręczne inicjatywy są bardzo ważne i warto o nich mówić. Smutne to, że ludzie wolą klikać "lubię Krzysia" bardziej niż "Wow, Fav, zrobiłaś coś wielkiego".
Favriell dokonała czegoś dużego i odważnego. Dziwi mnie tak nikła reakcja środowiska na tak rewelacyjnego newsa. Dlatego polecam. I będę polecał znajomym.
Pozdrawiam i powodzenia.
20-11-2012 16:24
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zigzak, mylisz się. Spójrz na 3 najbardziej polecane notki blogowe. Marudzenie, marudzenie i... niespodzianka! Marudzenie.
Ot, społeczność.
20-11-2012 16:39
~Tom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tyldzenie tyldzeniem, śmiechy śmiechami - ale tu niestety muszę się z wami zgodzić.
20-11-2012 17:25
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@tylda up
No tak, jak każda społeczność jest dość aspołeczna. Swoją drogą, gdzie gratulacje od tych wszystkich "biznesmenów" erpegowych, którzy tak lubią się klepać po pleckach na panelach wydawców - oto pojawił się wam kolejny punkt dystrybucyjny, w którym być może sprzeda się wasz produkt.
No i gdzie konkurencja z gratulacjami? Prezo, kiedy ty swój sklepik skończysz?
20-11-2012 18:29
Favriell
   
Ocena:
0
Dzięki za wszystkie życzenia:)

A teraz spróbuję w miarę po kolei.

~bijekcjazNwR: to było 40.000

„Czy przewidujecie także klubowe gry w Man'o'Wara?”
Jeśli znajdzie się grupa chętnych, to myślę, że da się zorganizować.

Dzięki za uwagi odnośnie sklepu postaram się to zmienić (ale już nie dziś)

Fakt, k3 istnieją, ale nie w tym modelu, dzięki za uwagę, zmienię na k4

Banda Drombo –…. raczej nie.
20-11-2012 22:42
Sethariel
   
Ocena:
0
Nie mogłem znaleźć w regulaminie informacji o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni. Chyba, że jest gdzieś w jakiejś fazie zamawiania produktu.

Jeżeli sprzedawca nie poinformuje klienta o tej możliwości na piśmie, to klient może odstąpić od umowy w ciągu 3 miesięcy.

Polecam: http://www.uokik.gov.pl/faq_umowy_ zawierane_na_odleglosc.php#faq1257
20-11-2012 23:51
~Troll Slayer

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wypraszam sobie! Nie należe do żadnej bandy Drombo, ani innej zorganizowanej grupy przestępczej! Chyba że za taką należy uznać graczy rpg? ;) A wogóle to bardzo fajna sprawa z tym projektem w Będzinie - my też spotykaliśmy się najpierw w OHP bo Anioł Gniewu miał tam układ z komendantem a teraz gramy na zmianę albo w świetlicy albo w jego melinie... ;)
21-11-2012 08:20
~Chaos Spawn

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Oooo! Gratuluję przebrnięcia przez biurwokratyczną machinę grantów unijnych! Myślę że Anioł Gniewu będzie bardzo zainteresowany szczegółami waszego projektu! Jak tylko wybrnie zza hałdy papierów w robocie... :/ Może nawet odwiedzi Was osobiście, bo ma krewnych w pobliskiej Czeladzi!
A ty Troll Slayer nie ściemniaj - jesteś silnorękim w naszej Organizacji! :)
21-11-2012 08:45
Favriell
   
Ocena:
0
Sethariel: Dzięki, dziś będę poprawiać, więc na pewno to dopiszę :)

W sprawie odwiedzania prosiłabym o info wcześniej (żeby nie okazało się, że ktoś ekstra przyjedzie z dalszych stron a ja właśnie wybiorę się np. na jakąś pokazówkę do szkoły/domu kultury /czy innego miejsca w poszukiwaniu zainteresowanych)
21-11-2012 09:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.