Outpost 2

Sophisticated Games

Artykuły

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild

03-02-2012 00:13 | Michał 'Morel' Azarewicz | Komentarze: 21
Cubicle 7 wydało w zeszłym roku – we współpracy z Sophisticated Games – w mojej ocenie jeden z najważniejszych settingów, na jakie czekali gracze. Uniwersum Tolkiena, doskonale nam znane z książek i filmowej trylogii Jacksona, wręcz krzyczało o przyzwoitą grę RPG, która pozwoli wszystkim...

Noty

Geniusz

28-02-2007 22:55 | Komentarze: 0
Geniusz to abstrakcyjna gra logiczna znanego twórcy Reinera Knizi. Gracze układają kolorowe żetony na sześciokątnej planszy, zbierają punkty, blokują żetony przeciwnika i starają się chronić samych siebie przed zablokowaniem przez innych.

Wieści

The One Ring - recenzja

The One Ring - recenzja

03-02-2012 00:17 | AdamWaskiewicz
"Cubicle 7 wydało w zeszłym roku – we współpracy z Sophisticated Games – w mojej ocenie jeden z najważniejszych settingów, na jakie czekali gracze. Uniwersum Tolkiena, doskonale nam znane z książek i filmowej trylogii Jacksona, wręcz krzyczało o przyzwoitą grę RPG, która pozwoli wszystkim zanurzyć się w tym kanonicznym świecie".

A odpowiedź na to wołanie recenzuje Michał 'Morel' Azarewicz. » więcej
D&D przybywa do Śródziemia

D&D przybywa do Śródziemia

14-03-2016 21:44 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 3

Jak informuje wydawnictwo Cubicle 7, już latem tego roku we współpracy z firmą Sophisticated Games wydana zostanie adaptacja tolkienowskiego Śródziemia jako settingu do piątej edycji D&D. Na razie nie są znane żadne szczegóły poza szacunkowym terminem publikacji.

Wolna Liga w Śródziemiu

Wolna Liga w Śródziemiu

12-03-2020 19:22 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Jak informuje serwis Geek Native, wydawnictwo Free League Publishing przejęło prawa do wydawania gier fabularnych opartych na literackiej spuściźnie Tolkiena i osadzonych w realiach Śródziemia. Porozumienie zawarte z firmą Sophisticated Games zaczyna obowiązywać od pierwszego lipca i wtedy zapewne zostaną podane bardziej szczegółowe informacje o nowej wersji gry The One Ring.