» Wieści » Smętarz dla zwierzaków ponownie w księgarniach

Smętarz dla zwierzaków ponownie w księgarniach

23-04-2019 10:43 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Smętarz dla zwierzaków ponownie w księgarniach

Dziś nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazało się wznowienie Smętarza dla zwierzaków, jednej z popularniejszych powieści Stephena Kinga. Jej nowa filmowa adaptacja miała swoją światową premierę w ubiegłym tygodniu, a w Polsce film będziemy mogli obejrzeć od 3 maja.

Opis książki:

Czasami martwe jest lepsze.

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!

Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem - przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las to idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków - to tam dzieci z miasteczka zakopują swe martwe zwierzaki. Ci, którzy nie znają przeszłości, zwykle ją powtarzają... i nie chcą słuchać ostrzeżeń.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Stephen King napisał tę powieść podczas pobytu w wynajętym domku w Orrington, w stanie Maine. Fakt ten niewiele by znaczył, gdyby nie cmentarz zwierząt, który znajdował się nieopodal…

Tytuł: Smętarz dla zwierzaków
Autor: Stephen King
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data wydania: Dzisiaj
Liczba stron: 416
Format: 142mm x 202mm
ISBN-13: 978-83-8169-058-4
Cena: 42 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Smętarz dla zwierzaków | Stephen King


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.