Skubane Kurczaki

Artykuły

Skubane kurczaki

Skubane kurczaki

Bitwa w kurniku, o twe piórko, koguciku

15-12-2011 20:00 | Artur 'Vermin' Tojza | Komentarze: 2
W Meksyku mamy walki kogutów, a w świecie gier planszowych kurnikowe wyścigi. Skubane kurczaki to ciekawa pozycja skierowana do najmłodszych, w której wykazując się dobrą pamięcią mają szansę dosłownie oskubać konkurencję z piórek. Gra autorstwa Klausa Zocha, chociaż nie jest tworem idealnym, dostar...

Noty

Skubane kurczaki

07-11-2011 11:08 | Komentarze: 0
Światowy hit! Ponad milion sprzedanych gier!
Bohaterami gry są kurczaki biegające po podwórzu i wyskubujące pióra przeciwnikom. Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Szansę na sukces ma ten, kto dobrze zapamięta wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór, zostawiając goły kuper! To ci dopiero kurczaki! Skubaniutkie!

Źródło: opis dystrybutora

Wieści

Kurczaki z Egmontu

Kurczaki z Egmontu

10-10-2009 11:50 | Paweł 'Szept' Furman | Komentarze: 0
Kolejny tytuł od Egmontu pojawi się w sklepach jeszcze przed Świętami. Będzie to gra dla dzieci zatytułowana Skubane kurczaki, która w Niemczech, Danii i Finlandii zdobyła nagrody dla najlepszej dziecięcej gry planszowej. Bohaterami gry są kurczaki biegające po podwórzu co sił w nogach i zabierające sobie nawzajem pióra. Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Szansę na wygranie ma ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór. Przewidywana cena gry to 89 zł.