Skoki narciarskie

Artykuły

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie

No i poleciał!

15-05-2008 01:09 | Oskar 'Fenran' Usarek | Komentarze: 3
Powiem szczerze, że skoki narciarskie nigdy mnie nie pociągały. Owszem, wiem, o co chodzi, ale mimo tego że wielokrotnie próbowałem się zmusić do oglądania, nigdy nie dotrwałem do drugiej serii. Dlatego też nie rozumiałem szczególnie całej "Małyszomanii", która w kilku etapach przetoczyła się przez...

Noty

Skoki Narciarskie

02-10-2008 21:01 | Komentarze: 1
Ten tytuł to lekka, familijna gra planszowa poświęcona najpopularniejszemu zimowemu sportowi ostatnich lat - skokom narciarskim. Pudełko zawiera skocznie, plansze, figurki skoczków, karty ocen - wszystko w pełnym kolorze i na wysokim poziomie wydania. Cena zaś - niemal tak niska, jak w przypadku czarno-białej serii Dobra Gra.

Wieści

Skoki narciarskie w sprzedaży

Skoki narciarskie w sprzedaży

13-02-2008 18:54 | Karczmarz
Najnowsza gra zręcznościowa wydawnictwa Portal, Skoki narciarskie, jest już dostępna w sprzedaży.

"Skoki narciarskie, zabawna gra zręcznościowa dla 1-8 graczy. Pstrykamy w niej figurkę zawodnika, tak by osiągnął jak najlepszy rezultat na planszy zeskoku. Świetna zabawa nie tylko dla miłośników skoków narciarskich." » więcej
Zdjęcia ze Skoków

Zdjęcia ze Skoków

19-02-2008 23:44 | Jarosław 'beacon' Kopeć
Wydawnictwo Portal zaprezentowało galerię zdjęć swojej najnowszej produkcji - Skoków narciarskich. Autorem gry jest Adam 'folko' Kałuża.

Zdjęcia zobaczyć można po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Instrukcja gry Skoki Narciarskie i elektroniczna tabela wyników

Instrukcja gry Skoki Narciarskie i elektroniczna tabela wyników

26-02-2008 16:18 | Adam 'iron_master' Janik | Komentarze: 12
Na stronie Wydawnictwa Portal pojawiła się instrukcja do gry Skoki Narciarskie i elektroniczna tabela wyników, ułatwiająca przebieg rozgrywki. Oba pliki można pobrać stąd.