Sid Meier's Civilization V

Noty

Sid Meier's Civilization V

27-02-2010 10:21 | Komentarze: 1
Sid Meier's Civilization V to kolejna część jednej z najbardziej kultowych serii gier strategicznych, opracowana przez studio Firaxis Games pod okiem Sida Meiera.

W najnowszej odsłonie graczy czeka sporo zmian. Najbardziej istotną z nich jest nowy silnik graficzny, napisany kompletnie...

Sid Meier's Civilization V: Gods & Kings

19-06-2012 09:12 | Komentarze: 0
Civilization V: Gods & Kings w Polsce wydany pod tytułem Bogowie i Królowie to pierwsze tak duże rozszerzenie do piątej części dobrze znanej serii gier strategicznych.

Dodatek wprowadza nowe systemy wali lądowej i morskiej, dziewięć nowych cywilizacji, dziewięć nowych cu...

Wieści

Sid Meier's Civilization V zapowiedziana

Sid Meier's Civilization V zapowiedziana

18-02-2010 22:30 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Mamy świetną wiadomość dla wszystkich z was, którzy kochają wymagające i rozbudowane strategie. Oto królowa ich wszystkich w piątej już odsłonie została zapowiedziana. Mowa oczywiście o serii Sid Meier’s Civilization, nad którą prace ogłosiło 2K Games. Tytułem zajmuje się obecnie studio Firaxis Games, przygotowując wersję na PC.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Pierwszy trailer Sid Meier's Civilization V

Pierwszy trailer Sid Meier's Civilization V

27-02-2010 13:37 | Tomasz 'arakin' Czajka
Studia 2K oraz Firaxis opublikowały pierwszy trailer Sid Meier's Civilization V, kontynuacji jednej z najbardziej znanych serii gier strategicznych. Najnowsza odsłona swoją premierę ma mieć jesienią tego roku.

Trailer obejrzeć można tutaj. » więcej
Raport finansowy Take-Two

Raport finansowy Take-Two

04-03-2010 14:36 | Tomasz 'arakin' Czajka | Komentarze: 0
Take-Two Interactive opublikowało swój raport finansowy za pierwszy kwartał fiskalny 2010 (okres 1 listopada – 31 stycznia). Zawiera on dane dotyczące sprzedaży poszczególnych tytułów, a także plany wydawcy na przyszłość.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Screeny z Civilization V

Screeny z Civilization V

15-07-2010 17:25 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 4
Studio Firaxis udostępniło trzy screeny z nadchodzącej kontynuacji serii Sid Meier's Civilization, opatrzonej rzymskim numerkiem V. Co prawda materiału nie jest dużo, ale możemy zapoznać się z tzw. widokiem strategicznym. Całość znajdziecie w galerii gry.
Garść informacji na temat polskiej wersji Civilization V

Garść informacji na temat polskiej wersji Civilization V

09-08-2010 12:07 | Artur 'Morus' Sośniak | Komentarze: 0
Cenega, dystrybutor firmy 2K w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji informuje, że Sid Meier's Civilization V zostanie przetłumaczone na język polski za pomocą aktualizacji gry na platformie Steam. Polska wersja dostępna będzie dla wszystkich w darmowej, automatycznej aktualizacji do gry.

Więcej w rozszerzeniu.

» więcej
Civ III w pre-orderze Civilization V Deluxe Edition

Civ III w pre-orderze Civilization V Deluxe Edition

14-09-2010 21:22 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski | Komentarze: 0
Ten, kto planuje zakup Civilization V, może rozważyć nabycie wersji cyfrowej poprzez Direct2Drive i otrzymać w zestawie trzecią część Civilization.

Wersja deluxe zawiera także DLC Babylon Civilization, film "Za kulisami produkcji" oraz soundtrack z gry. Cena gry to 59,95 euro dla wersji rozszerzonej i 49,95 euro dla zwykłej. Gra zarówno w obu wersjach pojawi się w Europie już 24 września.
Demo Civilization V już na Steam

Demo Civilization V już na Steam

22-09-2010 11:07 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
W sieci pierwsze opinie o Sid Meier's Civilization V brzmią bardzo pozytywnie. Każdy, kto chce sam zobaczyć, co ciekawego pojawiło się w najnoszwszej odsłonie legendarnej strategii, ucieszy się z dostępnej już wersji demonstracyjnej. Demo można pobrać za pośrednictwem usługi Steam.

W Europie oficjalna premiera tytułu nastąpi w najbliższy piątek - 24 września.
Nowe DLC do Civilization V

Nowe DLC do Civilization V

10-12-2010 11:59 | Maciej 'Czarny' Kozłowski | Komentarze: 0
Od 16 grudnia będzie można ściągnąć nowe DLC do Sid Meier's Civilization V. Tematem przewodnim dodatku będzie odkrycie Ameryki i wojny Hiszpan z Inkami.

Prawdopodobnie gra będzie kosztować 4,99 euro.
Gry Sida Meiera za grosze

Gry Sida Meiera za grosze

05-02-2014 20:10 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 0

Ruszyła charytatywna akcja, dzięki której możemy nabyć sporo gier strategicznych za niewielkie pieniądze. W Humble Sid Meier Bundle mamy do wyboru trzy pakiety gier. Za dowolnie wpłaconą kwotę dostaniemy: Sid Meier's Civilization III Complete, Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition, Sid Meier's Ace Patrol, Sid Meier's Ace Patrol: Pacific Skies i Sid Meier's Railroads. Za wpłacenie średniej kwoty (aktualnie ponad 8 dolarów) w pakiecie dodatkowo otrzymamy Sid Meier's Civilization V i Sid Meier's Civilization V: Gods and Kings, a za wpłatę w wysokości 15 dolarów dostaniemy jeszcze Sid Meier's Civilization V: Brave New World. Akcja potrwa jeszcze ponad dwa tygodnie, a więcej informacji można znaleźć na jej stronie internetowej.

» więcej