Shadows Over Scotland

Artykuły

Shadows Over Scotland

Shadows Over Scotland

Widmo nad Szkocją

06-07-2012 00:27 | Paweł 'chimera' Cybula | Komentarze: 27
Shadows Over Scotland to wydany przez Cubicle 7 podręcznik do Zewu Cthulhu, który opisuje Szkocję w latach dwudziestych ubiegłego stulecia. Od razu uwagę czytelnika zwraca objętość (287 stron), twarda oprawa z klimatyczną ilustracją i logo Cthulhu Britannica oraz przejrzysty układ tekstu, w którym z...

Noty

Shadows Over Scotland

01-07-2012 00:07 | Komentarze: 0
Mysterious, wild and beautiful, Scotland in the 1920s is home to horrors modern and ancient, man-made and star-born. From the rolling pastoral Lowlands to the snow-capped peaks of the Highlands and the seaweed-choked Western Isles, creatures and cultures have taken root in Scotland whose maddening, ...

Wieści

Shadows Over Scotland - recenzja

Shadows Over Scotland - recenzja

06-07-2012 00:34 | AdamWaskiewicz
"Shadows Over Scotland to wydany przez Cubicle 7 podręcznik do Zewu Cthulhu, który opisuje Szkocję w latach dwudziestych ubiegłego stulecia. Od razu uwagę czytelnika zwraca objętość (287 stron), twarda oprawa z klimatyczną ilustracją i logo Cthulhu Britannica oraz przejrzysty układ tekstu, w którym znalazło się miejsce na ramki i nieliczne, ale za to bardzo udane ilustracje".

A co konkretnie przynosi ten dodatek, dowiecie się z recenzji, której autorem jest Paweł 'chimera' Cybula. » więcej
Zaginiony scenariusz z Shadows Over Scotland

Zaginiony scenariusz z Shadows Over Scotland

29-11-2012 11:01 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0
Na stronie Cubicle 7 zapowiedziano wydanie w formacie pdf przygody The Ballad of Bass Rock, która pierwotnie miała wejść w skład podręcznika Shadows Over Scotland, zdobywcy nagród Origins i ENnie.
The Ballad of Bass Rock w sprzedaży

The Ballad of Bass Rock w sprzedaży

20-12-2012 11:23 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0
Jak informuje wydawnoctwo Cubicle 7, do sprzedaży trafiła przygoda The Ballad of Bass Rock, zaginiony scenariusz z nagrodzonego prestiżowymi nagrodami ENnies i Origins dodatku Shadows Over Scotland do najnowszej edycji Zewu Cthulhu.