Seksmisja

Artykuły

Czar PRL-u, czyli życie erotyczne Polaków...

Czar PRL-u, czyli życie erotyczne Polaków...

Fikcyjny Machulski rozbiera

28-03-2010 23:38 | | Komentarze: 6
W związku z tym, że w ostatnim czasie konsekwentnie polowałam na Seksmisję, by ostatecznie umieścić ją w domowej mini kolekcji filmów, w ręce wpadł mi cykl PRL owskich komedii pod frapującym tytułem Czar PRL-u, czyli życie erotyczne Polaków. Dzięki temu, że była tam i wspomniana Seksmisja, miałam ok...

Noty

Seksmisja

02-01-2011 11:31 | Komentarze: 0
Powieściowa wersja filmu pod tym samym tytułem. Zawiera fotosy, szkice, plakaty, wycinki prasowe o filmie, a także scenariusz filmowej komedii SF pt. Seksmisja 3, czyli granista cytryna.

- Krzysiu? A co się stało z Seksmisją 2?
- Musiałeś ją przespać, Puchatku.

Seksmisja

02-01-2011 15:52 | Komentarze: 0
Akcja filmu rozpoczyna się w sierpniu 1991 roku. Telewizja transmituje eksperyment, w którym Maks i Albert, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym...

Sex Mission. A photonovel based on Juliusz Machulski's celebrated sci-fi comedy /Seksmisja/

14-07-2012 11:38 | Komentarze: 0
Publikacja z serii „Felberg English Photonovel” dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, zwłaszcza dla uczniów szkół średnich.

Książeczka stanowi adaptację kultowego filmu w reżyserii Juliusza Machulskiego. Bohaterami opowieści są dw...

Wieści

Ostatnia akcja - konkurs

Ostatnia akcja - konkurs

15-09-2009 21:00 | Marigold
Z okazji premiery filmu Ostatnia akcja wraz z firmą BestFilm zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać box z filmami Juliusza Machulskiego: Kingsajz, Seksmisja, Vabank i Vabank 2. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy do dnia 20 września udzielić poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Powodzenia! » więcej