string(15) ""
» Blog » Secret Service: wrażenie z lektury
03-10-2014 21:53

Secret Service: wrażenie z lektury

W działach: offtopic, gry wideo | Odsłony: 429

Secret Service: wrażenie z lektury

Jako, że Secret Service jest pismem na którym niemalże uczyłem się czytać (a z całą pewnością popadałem w nałóg czytania) nie mogłem przepuścić jego Ponownego Przyjścia. Tak więc od jakiegoś czasu nowy numer leży u mnie i jako, że zdążyłem się z nim już zapoznać dzielę się swoimi wrażeniami.

Owe wrażenia trudno opowiadać bez porównania z kontekstem, czyli konkurencją. Jako, że w czasach, w których żyjemy na rynku znajduje się jedno, godne tego miana pismo o grach komputerowych, to właśnie z CD Action będę go porównywał. Tak więc ucieczka od porównania jest niemożliwa.

Całość wpisu na Blogu Zewnętrznym.

1
Notka polecana przez: Anioł Gniewu
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Thronaar
   
Ocena:
0

Zważywszy na pełne wersje gier w CD Action to cena nie wydaje mi się aż tak wygórowana, choć nie każdemu te gry muszą podejść.

03-10-2014 23:16
zegarmistrz
   
Ocena:
0

Zależy w jakie gry grasz i jak często. Niestety ja na grę, w którą mam ochotę zagrać w CD-Action trafiam raz na pół roku.

03-10-2014 23:21
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Polecajka za podjęcie tematu. W mojej ocenie bardzo udany powrót legendarnego czasopisma. Nawet jeśli pojawi się tylko ten jeden numer, warto było zapłacić 14 zeta za wycieczkę wehikułem czasu. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Dr Destroyer rządzi!

03-10-2014 23:31
Kamulec
   
Ocena:
+1

Nie jest z takimi czasopismami aby tak, że ich czytelnicy zapoznają się z nimi dla samej przyjemności czytania?

04-10-2014 07:46
Beamhit
   
Ocena:
0

A ja przeczytałem i stwierdziłem, że nie potrzebuję takiego pisma - ale życzę mu jak najlepiej. Kiedyś te wszystkie SSy i inne Gamblery, TeeSy i ŚGK miały inne priorytety, i były bardzo potrzebne nam graczom. Dzisiaj newsy mam w internecie, a jakoś publicystyka o grach mnie mało ciekawi. Znaczy pewnie pechowo żaden temat mnie nie zainteresował - Gollopa znam i szanuję, Cannon Fodder czy w ogóle Sensible Software to nie jest dla mnie aż taki stary temat, bym z rozdziawioną paszczą się w to zaczytywał (okej, zdanie że Microprose Soccer przeszło bez echa (czy jakoś tak - piszę z pamięci) mnie zdziwiło). Znaczy dobrze pamiętam wymienione te gry, i dobrze jeszcze pamiętam ich opisy w różnych czasopismach ;) Wolfenstein zaś często i gęsto wraca w różnych wpisach średnio raz na pół roku.

04-10-2014 09:01
KFC
   
Ocena:
+2

Jak ktoś nie siedzi w fandomie growym, blogach, forach itp, a tylko od czasu do czasu przegląda newsy żeby być w miarę na bieżąco (czyli ja), to dla niego taka gazetka jak SS jest idealna.

04-10-2014 11:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.