string(15) ""
» Blog » Savage Worlds: Przypowieść o Maszynach i Magii - Życiorysy
05-10-2012 17:19

Savage Worlds: Przypowieść o Maszynach i Magii - Życiorysy

W działach: Savage Worlds, Twórczość własna, RPG, Arcanum, Gry fabularne | Odsłony: 13

Savage Worlds: Przypowieść o Maszynach i Magii - Życiorysy
Zakończyłem drugi etap prac nad przeróbką gry Arcanum - życiorysami. W grze PC wybierało się je podczas tworzenia postaci i tworzyły one historię postaci (choć niestety już w samej grze nie były zawarte, więc brało się je tylko dla premii do cech). Przerobiłem te oryginalne korzystając z zasad Tworzenia ras z Patcha 2.0 i działają one tak, że modyfikują posiadaną rasę. Premie i kary jakie zawierają bilansują się, tak że rasa dalej pozostawać będzie na +2 punktach. Życiorysy wybiera się zaraz po wybraniu rasy, ale jeszcze przed rozdaniem współczynników i wybraniem Przewag/Zawad. Dzięki niektórym z nich można zacząć z jedna naprawdę wysoką cechą, ale będzie to znaczyć, że w czymś będziecie wprost beznadziejni i ciężko będzie wam to zmienić.
Lista życiorysów jest bardzo długa, gdyż mieści się na 9 stronach PDF'a. Większość z nich to przerobione oryginalne życiorysy z gry. Z oryginalnej listy musiałem kilka usunąć, gdyż kompletnie nie dało się ich przerobić jak np. nauczyciel, który w oryginale pozwalał uczyć towarzyszy swoich umiejętności, ale trochę słabszych w zamian sprawiając, że nie można było brać jednego towarzysza więcej, a przecież w SW nie ma żadnego limitu. Te usunięte historie zapełniłem jednak i to z nadwyżką kilkoma nowymi w tym trzema przeznaczonymi tylko dla bedokaan.

Savage Worlds: Przypowieść o Maszynach i Magii - Życiorysy

Przy takiej ilości tekstu mogłem gdzieś się pomylić, więc proszę was o to byście mnie informowali w komentarzach gdzie popełniłem jakiś błąd, lub zapomniałem czegoś dopisać lub zmienić. oczywiście liczę też na rady dotyczące tego jak można by to było poprawić, jeżeli widzicie taką potrzebę.
1
Notka polecana przez: Bielow
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Bielow
   
Ocena:
+1
Błąd dysku google ;)
05-10-2012 20:37
Lasard
   
Ocena:
+1
Dziękuję za informację. Pierwszy raz korzystam z google disk i jeszcze nie ogarnąłem go do końca.
Już powinno wszystko działać.
05-10-2012 20:50
~christian louboutin outlet

Użytkownik niezarejestrowany
    http://www.cheaplouboutinshoesuk.or g.uk
Ocena:
0
High heels & Stilettos High heels are great when we want a boost in height or self-esteem. You can wear high heeled shoes with anything from jeans to designer dresses and skirts. Stilettos are just great to wear anytime! They have the wow factor. Some women are comfortable wearing stilettos all day and others may shrink in horror and reach for their flats or courts. But most women will have at least one pair of high heels or stilettos in their wardrobe, worn or not!
11-12-2012 09:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.