Sam Neill

Noty

Park Jurajski (Jurassic Park)

08-08-2006 11:46 | Komentarze: 3
%DANE%

Pewien miliarder budzi dinozaury do nowego życia, ponieważ rozszyfrował ich kod genetyczny. Zwierzęta żyją w założonym przez niego rodzinnym parku rozrywki. W czasie jego wstępnego zwiedzania trzech naukowców i dwoje dzieci, w wyniku technicznych błędów i niedoceniania inteligencji gadów żyjących przed tysiącami lat, znalazło się w dramatycznej i zagrażającej ich życiu sytuacji.

Park Jurajski 3 (Jurassic Park III)

08-08-2006 11:52 | Komentarze: 5
%DANE%

Całe swoje życie poświęcił badaniom dinozaurów, ale nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczał, że jeszcze raz będzie musiał stanąć z nimi twarzą w twarz ...

Jeden ze światowych autorytetów paleontologii, Dr Alan Grant (Sam Neill) bardzo sceptycznie odniósł ...

Człowiek przyszłości

30-06-2013 16:17 | Komentarze: 0
Andrew Martin (Robin Wiliams) ma wspaniałe poczucie humoru, jest wrażliwy, interesuje się sztuką i przejawia niezwykłe zdolności artystyczne. Jego największym pragnieniem jest zostać... człowiekiem.

Chris Columbus, twórca Pani Doubtfire i Kevin - sam w domu, przedstawia n...

Thor: Ragnarok

12-06-2017 22:34 | Komentarze: 0
Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – zmierzch bogów, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Pasażer

18-01-2018 16:37 | Komentarze: 0
Bohater kina akcji, Liam Neeson, powraca w trzymającym w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty thrillerze w reżyserii mistrza gatunku – Jaume’a Collet-Serra. Pasażer – nowe dzieło twórcy przebojów 183 metry strachu i Non stop – to pełne gwiazd kino sensacyjne, o szybkości i mocy rozpędzonego pociągu. Historia zwykłego człowieka, uwikłanego w zabójczy spisek, od którego decyzji zależeć będzie życie wielu niewinnych osób.

Piotruś Królik

27-01-2018 09:26 | Komentarze: 0
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Wieści

Sam Neil w nowym filmie Zacka Snydera

Sam Neil w nowym filmie Zacka Snydera

19-11-2009 17:08 | Krzysztof 'Azgaroth' Pietrzyk | Komentarze: 0
Sam Neil udzieli swojego głosu w animowanym filmie Guardians of Ga'hoole, którego reżyserem jest Zack Snyder. Obraz jest adaptacją książek dla dzieci autorstwa Kathryn Lasky.

Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej
Zobaczymy Park Jurajski 4?

Zobaczymy Park Jurajski 4?

23-05-2011 16:56 | Mateusz 'Umbra' Nowak | Komentarze: 0
Istnieje spore prawdopodobieństwo, że będziemy mogli ujrzeć w kinach czwartą część Parku Jurajskiego. Reżyser Joe Johnston zapewnia, że już wkrótce powinny rozpocząć się prace nad filmem. » więcej