string(15) ""
» Blog » Sakwa Myśli #4: Lajconik, TSoY...
19-04-2012 00:26

Sakwa Myśli #4: Lajconik, TSoY...

W działach: Mistrzowanie, Opinie, TSoY | Odsłony: 7

Sakwa Myśli #4: Lajconik, TSoY...

Miniony weekend spędziłem pod znakiem Lajconika. Choć skończyłem go skonany, to na prawdę szczęśliwy. Mogę jedynie zacytować to, co już napisałem na forum Krakowskiej Sieci Fantastyki:

 

"Lajconikowi dziękuję przede wszystkim za wspomniany już klimat. Nie dość, że sesje i granie, to w tak ciepłej i "domowej" wręcz atmosferze.

Organizacja, obsługa, koordynatorzy i cała reszta- jesteście wielcy, a co najpiękniejsze, chyba mieliście uśmiechy na twarzach do samego końca. ;)

W porównaniu do poprzedniej edycji zaliczyłem wielokrotny skok jakościowy, z jednej sesji zagranej pół roku temu, do trzech granych i jednej prowadzonej teraz :D (no, chyba że policzę regularną sesję prowadzoną w piątek i kolejną dziś. 4 dni Lajconika, yeeeah!) Każda zagrana była MegaMiszczoska, od świetnie zakończonej sesji TSoYa, przez porywającego Wolsunga, do klimatycznego Młotka (chyba najlepsza sesja jaką zagrałem w życiu!).
Dziękuję moim graczom z D&D za wyrozumiałość i wspaniałą gę (nieźle się tremowałem przed pierwszą prowadzoną przeze mnie sesją na konwencie), wiele nie wyszło mi tak fajnie jak bym chciał, spartoliłem kilka rzeczy z potencjałem, ale nadrobiliście to wspaniałą atmosferą :D Sezo i Naorden, mam nadzieję że nie zniechęciłem was ostatecznie do systemu ani mojego mistrzowania. Nao, Twoje ekspresywne odgrywanie postaci było wspaniałe, jesteś cudowna!

Dziękuję za uwagę, do następnego razu!"
 
Dodam tylko, że żałuję nieco małej integracji z ludźmi z mojej strony (choć taki typ konwentu średnio temu sprzyja, 4 sesje jednak pochłaniają czas), generalnie to moja wina, bo z powodu nieśmiałości i braku zainteresowania w imprezach nie byłem ani na Nocnym Graniu, ani na postLajconikowych spotkaniach w Artefkcie i innych knajpach.
 
Nie wiem tylko czy chciałbym, aby Lajconik stał się większym konwentem. Podejrzewam, że stracił by wtedy wiele ze swego uroku.
 
Czekam z utęsknieniem na kolejną edycję, może by tak robić je cokwartalnie, a nie półrocznie? Ładnie proszę :D
 
Gdzieś wcześniej obiecałem że będzie o TSoYu. "Szerzej" rozpisałem się tutaj.
(lojalnie uprzedzam, że fanboyostwo jest moją drobną zawadą i osoby na nie uczulone proszone są o podchodzenie do mojej opinii z pewnym dystansem) Dziewczyny spisały się na pierwszych sesjach na medal, była akcja, były ciekawe historie, była fabuła, były tajemnice, było wszystko czego trzeba w udanej sesji. System też sprawdza się znakomicie.
 
Arrivederci!

 

Komentarze


38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
No to teraz Darken napisze notkę na Blogu, że jest recka TSoYa :)
Jeśli dobrze pamiętam, Seji z Zucharem robili jakiś konkurs na reckę TSoYa - może ci zaliczą? :)
19-04-2012 00:53
Szponer
   
Ocena:
0
Polecajka za TSoYa i fanboystwo:D

Recka musiałaby być opublikowana w jakimś serwisie.
19-04-2012 01:33
38850

Użytkownik niezarejestrowany
Szponer
   
Ocena:
0
Nie zwróciłam uwagi, wybacz ;) W takim razie próbuj, Khorn :D
19-04-2012 09:48
Seji
   
Ocena:
0
Bardzo mi przykro, ale konkurs zostal zakonczony 15 kwietnia.

Za recke bardzo dziekujemy. :)
19-04-2012 09:52
Krzyś
   
Ocena:
0
O konkursie nawet nie myślałem, bo raz że nie wiedziałem czy w ogóle trwa, a dwa, to tylko moja prywatna opinia- właśnie bardziej opinia, niż recenzja.

edit:
Teraz zerknąłem dopiero na stronę Sejiego. Myślałem, że w ogóle nie pojawiły się recki TSoYa, a tu proszę, są nawet dwie ;) :/
19-04-2012 11:33
Rysia777
   
Ocena:
0
Ja dziękuję za GŁĘBOKĄ krasnoludzką sesję! Nigdy bym się nie spodziewała takiego zakończenia. :))
19-04-2012 11:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.