Ross Emery

Artykuły

Underworld: Bunt Lykanów

Underworld: Bunt Lykanów

Zmiany na dobre

18-02-2009 19:33 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski | Komentarze: 12
Najnowsza odsłona wamirzo-wilkołaczej wojny przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie nie ma broni maszynowej i nabojów z ultrafioletem. Wybór ten, wymuszony na twórcach poprzez rezygnację Kate Beckinsale z roli Seleny, wyszedł na dobre. Owszem, próżno dopatrywać się rewolucji, jednak po raz pierwsz...
Dawca pamięci

Dawca pamięci

Dawca nudy

11-11-2014 19:44 | Balint 'balint' Lengyel | Komentarze: 1
Świat postapokaliptycznej przyszłości. Tym razem zamiast ruin i degradacji - idealne, lecz utopijne społeczeństwo, w którym nie ma uczuć, emocji, a co najważniejsze wspomnień o dorobku minionych pokoleń. O wszystkim decydują starsi: o zaszeregowaniu zawodowym, poziomie życia, a także w&nbs...

Noty

Underworld: Bunt Lykanów

29-01-2009 12:48 | Komentarze: 0
Filmowa opowieść śledzi początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian (Michael Sheen) wyłania się jako potężny przywódca i gromadzi wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi (Bill Nighy), okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i wolności dla Lykanów do Luciana dołącza jego kochanka, Sonja (Rhona Mitra).

Ja, Frankenstein

08-04-2012 10:01 | Komentarze: 0
Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, kryjąc swoją tożsamość przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

Dawca pamięci

06-11-2014 22:50 | Komentarze: 0
W świecie bez wad oraz uczuć nastoletni Jonas zostaje wybrany i szkolony przez poplecznika, by stać się odbiorcą wspomnień ukrywanych przed społeczeństwem. Informacje o przeszłości sprawiają, że chłopak zaczyna inaczej patrzeć na otaczającą go rzeczywistość. 

Wieści

Underworld 3 - zwiastun

Underworld 3 - zwiastun

24-10-2008 15:31 | Iwona 'Ivrin' Kusion | Komentarze: 10
Pojawił się zwiastun Underworld: Rise of the Lycans. Obraz będzie miał światową premierę w styczniu 2009 roku.

Zwiastun można ujrzeć w rozszerzeniu wieści. » więcej