Respawn Entertaiment

Wieści

THQ miało

THQ miało "poważną rozmowę" ze studiem Respawn

01-07-2010 18:24 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski | Komentarze: 0
THQ miało "poważną rozmowę" z Jasonem Westem i Vincem Zampellą z Respawn Entertaiment (studio tworzone przez byłych pracowników Infinity Ward), mówi wydawca Danny Bilson.

W wywiadzie dowiadujemy się, że trwają rozmowy o współpracy. "Prawdopodobnie nie powinienem tego mówić publicznie," mówi Danny, "ale Jason, Vince i ja mieliśmy ostatnio wiele poważnych rozmów." Studio Respawn chce także podpisać umowę z EA. Danny dodaje jeszcze, że ma to być współpraca podobnego "kalibru".
Nowy materiał od studia Respawn

Nowy materiał od studia Respawn

21-12-2011 16:01 | Adam 'Khubas' Kubaszewski | Komentarze: 0
Od dawna wiadomo było, że studio Respawn Entertainment pracuje nad nowym, multiplatformowym tytułem - nie ujawniano jednak żadnych informacji na ten temat. Dziś koncern Electronic Arts (właściciel studia) opublikował pierwszy materiał związany z tajemniczą grą. Obrazek, widoczny obok jest prawie całkiem zamazany i niewiele można z niego wywnioskować.

Studio Respawn zostało założone w zeszłym roku przez byłych pracowników Infinity Ward (twórcy m.in. serii Call of Duty), którzy odeszli z firmy po konflikcie z Activision.