string(15) ""
» Blog » Relacja postronnego obserwatora z frontu
22-01-2014 14:04

Relacja postronnego obserwatora z frontu

W działach: PTW I | Odsłony: 151

Światopłód Poltera znów w stanie wojny. Wraz z informacją o odejściu naszego lidera Repka, naród ruszył do walki o koronę Trolli. Trolle z całego światopłodu ruszyły do walki na TWA, notki, artykuły, wieści, polecajki i komenty, używając swoich pomniejszych braci w boju tyld oraz nieświadomych niczego innych użytkowników. Władza zmuszona była znów wypędzić Trolle do Ukrytego Undergroundu, a regulamin znów przypomniał o sobie. 

W podziemiach dalej trwa Polter Troll War I i nikt nie jest pewny jej wyników...

Postronnie, bez wycieczek osobowych oraz w duchu pokoju krótko relacjonował Królik.

<Była to ostatnia informacja, którą otrzymaliśmy od naszego korespondenta. Jeżeli ponowie nawiążemy łączność na pewno dostaniecie o tym informacje> 

Komentarze


Agrafka
   
Ocena:
+1

Tak pomyślałam...że w sumie to nie jest prywatna rozmowa, tylko komunikat moderacji i wszyscy zainteresowani powinni wiedzieć jak to wygląda

22-01-2014 14:36
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

Agrafko! Krowy nie zostały zapytane czy nasmiewanie sie z ich placków nie narusza ich poczucia komfortu psychicznego. Dlatego popieram Repka. Mam do niego słabość od kiedy wbrew regulaminowi poczty polskiej wysłał mi w liście zgniły serek góralski. ;)

22-01-2014 14:48
Agrafka
   
Ocena:
0

Ja się z nikogo ani z niczego nie naśmiewam. Przesyłam dane w niezmienionej formie i bez zgryźliwego komentarza. Jako troll jestem pełna podziwu.

22-01-2014 14:51
Headbanger

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.