» Blog » Reklama - na dobry LARP zapraszam ;)
22-04-2009 02:19

Reklama - na dobry LARP zapraszam ;)

W działach: LARP | Odsłony: 5

Romanse, Zdrada, Fałsz, Miłość, Tajemnica….

 

Mrok XXI wieku...

 

Skała i Paradox Cafe zapraszają

 

na jedynego w swoim rodzaju LARPa pt:

 

Randka w ciemno!

 

Przychodzą spotkać nieznajomych, którzy sprawią, że coś im drgnie w sercu, duszy.. Przychodzą znaleźć miłość lub satysfakcję.. A co znajdą?

 

Start: Niedziela 26 kwietnia 17.30

Wejście 20 PLN

 

Przyjdź zobaczyć co naprawdę kryje się w sercach...

 

„Organizator miłych spotkań dla nieznajomych, firma Czerwona Róża, zaprasza samotne panie i samotnych panów na spotkanie w romantycznej atmosferze, przy lampce wina i nastrojowej muzyce. Każdy dostanie szanse by pomówić z gośćmi przeciwnej płci o tym czego szukają w innych i co z pewnością znajdą w jednej z zaproszonych przez nas osobowości”

 


Jeśli jesteście chętni do udziału w LARPie, to wyżej fragment ulotki reklamowej, która pchnęła Wasze postacie do wzięcia udziału w spotkaniu w „zbiorowej Randce w ciemno”. Na takim spotkaniu przy przygotowanych stolikach, każda pani i każdy pan dostaną „swoje pięć minut” by zaprezentować się od jak najlepszej strony.


Każdego gracza zainteresowanego udziałem w LARPie proszę o zgłoszenie uczestnictwa i wysłanie konceptu postaci do mnie na priva  . Poproszę by postacie te były realistyczne i „życiowe” – czyli takie, które można by dziś spotkać w Warszawie, ale nawet jeśli spełnią ten warunek, nie jakoś bardzo oryginalne. Zwłaszcza, że kilku szczęśliwych wybrańców dostanie na miejscu role, które będą ich prawdziwym ja, a to co wymyślą okaże się jedynie przykrywką Wink

1
Notka polecana przez: lucek
Poleć innym tę notkę

Komentarze


soffi
   
Ocena:
0
Prawie mnie skusiłeś na przyjazd do Warszawy :P
22-04-2009 09:52

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.