Outpost 2

Reborn

Noty

Reborn. Odrodzona (wyd. zbiorcze)

04-01-2019 14:41 | Komentarze: 0
PO ŚMIERCI NIE IDZIESZ DO NIEBA. TRAFIASZ TUTAJ...

Mark Millar, mistrz komiksowych scenariuszy i twórca takich serii jak Kick-Ass oraz Kingsman – Tajne służby, łączy swoje twórcze siły z cenionym autorem ilustracji do Batmana, Gregiem Capullo, aby zabrać czytelników na nową, epic...

Wieści

Reborn - nowy dodatek do F.E.A.R już w sierpniu

Reborn - nowy dodatek do F.E.A.R już w sierpniu

30-07-2009 16:10 | Sławomir 'Serail' Prabucki | Komentarze: 0
Już w sierpniu tego roku swoją premierę będzie miał nowy dodatek do F.E.A.R 2: Project Origin pt. Reborn. Addon ten da nam możliwość pokierowania losami żołnierza foxtrotu numer 813. Żadne inne szczegóły dotyczące fabuły nie zostały jeszcze ujawnione. Czas gry planowany jest na około dwie godziny, a do naszej dyspozycji oddane zostaną cztery nowe lokacje.

Nie wiadomo, czy na PC-tach Reborn zostanie rozpowszechniony wraz z łatką za darmo, czy też przyjdzie nam za niego zapłacić.

Niestety, premiera w sierpniu przewidziana jest tylko na Xbox 360 i PS3, o dacie premiery na PC na razie nic nie wiadomo.
Nowy rok z Mucha Comics

Nowy rok z Mucha Comics

05-01-2019 11:06 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

W pierwszej połowie roku od Mucha Comics możemy spodziewać się m.in. piątego tomu Outcast, dziewiątego Sagi, czwartego Immortal Iron Fist, czy trzeciego Descendera. Z kolei w nowościach znajdziemy Black MagickCriminal, oraz Gideon Falls. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą.

» więcej
Reborn w planach majowych Mucha Comics

Reborn w planach majowych Mucha Comics

10-05-2019 11:50 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

W maju nakładem Mucha Comics ukaże się Reborn, komiks autorstwa Marka Millara – twórcy takich serii, jak Kick-Ass (niedawno był dodruk) czy Kingsman. Album będzie zawierał wszystkie sześć historii z oryginalnej serii.

» więcej