Ramel

Wieści

Wywiad z Piotrem 'Ramelem' Korysiem

24-03-2008 11:21 |
Na blogu P.O.G.R.O.M. znajdziecie wywiad z Piotrem 'Ramelem' Korysiem z firmy Pinnacle Entertainment Group, która otrzymała w ubiegłym roku Origin Awards za grę Deadlands: Reloaded. Dowiecie się m.in., jakie są zalety Savage Worlds, kto zarabia na RPG i - wreszcie - jak znaleźć pracę w tak dużej firmie jak PEG. » więcej
Prelekcja On-line - Wywiad z Piotrem Korysiem

Prelekcja On-line - Wywiad z Piotrem Korysiem

06-08-2009 23:15 | Jacek 'Darken' Gołębiowski | Komentarze: 23
W ramach comiesięcznych webinariów promujących grę The Shadow of Yesterday zapraszam na drugą prelekcje on-line, która odbędzie się w sobotę (8 sierpnia) o godzinie 19 na naszym kanale w Ustream.tv.

Będzie to wywiad z redaktorem linii Deadlands w firmie Pinnacle, Piotrem 'Ramelem' Korysiem. Dowiecie się co nieco o tworzeniu gier, o kulturze panującej w firmie i szczegółach o nadchodzących grach.

Wszystko to na żywo, abyście mogli w czasie trwania wywiadu zadawać pytania Piotrowi. Zapis wywiadu ukaże się także w terminie późniejszym w serwisie Poltergeist.
Będzie polska edycja Savage Worlds

Będzie polska edycja Savage Worlds

10-11-2009 18:08 | Tomasz 'kaduceusz' Pudło | Komentarze: 28
Na swoim blogu Piotr 'Ramel' Koryś informuje, że zdobył licencję na wydanie Savage Worlds w języku polskim. Polska edycja ma być wyjątkowa; cytując Ramela, będzie 'naprawdę polska'. Więcej informacji oraz skład ekipy odpowiedzialnej za polskie SW znajdziecie tutaj. Nota od wydawcy w rozszerzeniu wieści. » więcej