» Blog » RPG Instant 15.12: relacja ze spotkania
18-12-2012 00:26

RPG Instant 15.12: relacja ze spotkania

W działach: rpg | Odsłony: 0

RPG Instant 15.12: relacja ze spotkania
15 stycznia odbyło się kolejne, czwarte już spotkanie z cyklu RPG Instant. W gościnnych murach szkoły przy ulicy Grenady pojawiło się 15 chętnych do grania w gry fabularne. Odbyły się trzy sesje, po jednej w następujące systemy:

- Głębia Przestrzeni
- Wolsung
- Barbaren

Zaplanowana była jeszcze rozgrywka w Savage Worlds, ale niestety z powodu braku graczy nie doszła do skutku. Nieco przeszkodziła nam pogoda, która zamieniła Warszawę w słabej jakości lodowisko, co zaowocowało licznymi spóźnieniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na spotkaniu ,a w szczególności Indoctrine, Necronowi i Petrze, którzy poprowadzili sesje. Ogromne podziękowania, tak jak poprzednio należą się Andrzejowi Pierzchale, który wsparł techniczną stronę organizacji spotkania.

Wkrótce podamy do informacji termin następnego Instantu. Wiemy, że z racji świąt nie odbędzie się on 22 grudnia, nad 29 aktualnie się zastanawiamy. Od stycznia spotkania będą odbywać się co weekend. Oczywiście poza 26 stycznia, kiedy odbywać się będzie czwarta edycja Zimowej Jazdy Avangardowej;)

Komentarze


Indoctrine
   
Ocena:
0
Dziękuję organizatorom i graczom :)

Sesja potoczyła się ciekawie i kto by pomyślał że tym "złym" będzie jeden z graczy? :D
18-12-2012 07:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.