string(15) ""
» Blog » Pyrkon tytanem marketingu! Publisia tytanem intelektu!
17-03-2014 11:10

Pyrkon tytanem marketingu! Publisia tytanem intelektu!

Odsłony: 877

Pyrkon tytanem marketingu! Publisia tytanem intelektu!

Brzuszek mnie boli ze śmiechu.

Najpierw Pyrkon publikuje średnią reklamówkę. Średnią, nijak nie przystającą do tematyki - laska zdejmuje majtasy i stanik (nota bene: biały stanik do czerwonej bluzki? FAIL). Po czym nurza się w kostkach. No po prostu wow, wysiłek marketingowy na poziomie przedszkolaka i laurki dla mamusi. Jak ktoś nie wie jak się za to zabrać, niech sobie poogląda zwiastuny zachodnich konwentów. Niech przynajmniej obada zeszłoroczny falkonowy. No więc takiego filmiku oczekiwałbym, powiedzmy, w okolicach 2000 roku - ale nie dziś.

No dobra, ale co tu śmiesznego, zapytacie. W normalnym trybie należałoby machnąć ręką i wrócić do ustalania piwnej trasy na Pyrkon. Ale - nie! Niezawodny fandomerski kurnik nie zawiódł i tym razem. W momencie gdy piszę te słowa, echa jazgotu pod filmikiem jeszcze nie przebrzmiały. Padają wielkie słowa, uprzedmiotowienie, poniżanie kobiet, prymitywizm, Środą i Szczuką jedzie na kilometr - i chyba się panie (oburzonych "facetów", dla wygody, dorzucam do tej grupy) nieco zagalopowały, niczym Amazonki na hinduskim stepie. Srsly? Za chwilę dojdzie do tego że nie będzie można na laskę zaziorać, bo foch i skandal. Proponuję zatem paniom wyjechać sobie do Omanu czy Jemenu (albo za naście lat do Francji), gdzie pełen szacunek i równość estetyczna: burka na łeb, a w domu to ho ho! Pani pełną gębą (w 1/4 części udziałów, rzecz jasna).

Ooo, już słyszę drugą falę jazgotu. I co powiecie? Nie, nie interesuje mnie to, znam na pamięć. Przywileje tak, wypaczenia nie. O uwarunkowaniach kulturowych oczywiście nikt nie wspomni, że - cytując klasyka - sorry, taki mamy klimat. Niestety-stety, damska nóżka to rzecz na tyle atrakcyjna że sprzeda się (SPRZEDA! SKANDAL!) zawsze. Marty (dziewczyny z filmu, znanej jako PyrGirl aka Dragonetka) oczywiście nikt nie słucha, że dla niej to nie problem, naprędce budowane są teorie o powszechnym patriarchalnym zniewoleniu. "Największa niewola to ta nieuświadomiona". Brawo siostry. Palcie staniki - ale dajcie znać gdzie, żebym się przypadkiem nie napatoczył.

Ten filmik jest zły dlatego że jest bez pomysłu, a nie dlatego że "narusza cośtam". Dżendera wam naruszył i piecze?

Fun-minizm szaleje, pół fandomu kręci bekę na stojąco. Pyrkon, chcąc nie chcąc, reklamuje się coraz bardziej. W świat idzie sygnał "będą gołe baby". W przyszłym roku, strzelam, przywiosłuje 20000 uczestników.

Obrazek z dedykacją dla oburzonych. Ja wracam do masowania obolałego brzuszka.

Komentarze


Malaggar
   
Ocena:
0

Jakaś rodzina pana Rafała "Pozwa"?

17-03-2014 16:36
Kamulec
   
Ocena:
0

Widzę, że pozew doszedł szybko.

17-03-2014 16:47
KFC
    Podatny grunt
Ocena:
0

Masowanie "brzuszka"? Aha, akurat.

17-03-2014 16:49
74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Dziad Mal >>> zaleciało kazirodczym wręcz hermetyzmem.

Notka fajna, dobry tekst.

17-03-2014 18:01
nerv0
   
Ocena:
0

O wiedzę, że nie tylko mnie tak rozbroiło to zamieszanie? :]

Ech, jakbym wcześniej przeczytał, to nie pisałbym kolejnej blognotki, tylko wkleił link w komentarzu. Pod newsem na CD-A możecie zobaczyć jak na sprawę patrzą ludzie, którzy z aferą femingate nie mają kompletnie nic wspólnego.

17-03-2014 18:50
-DE-
   
Ocena:
0

Mam odczucia podobne do gniewkowych - zalozenie moze byc, choc ograne, ale realizacja licha.

SLOWIANSKA KRE-EW!

17-03-2014 19:38
KFC
   
Ocena:
+3

słowiańska KREW-i-SPERMA!

17-03-2014 22:24
KRed
   
Ocena:
+8

Na początku pomyślałem, że nawet zabawne. Potem mi wytłumaczono, że mam zły gust. Niby prawda, ale gdybym miał dobry gust to bym się przecież nie interesował fantastyką :/

17-03-2014 22:29
Drachu
   
Ocena:
+25

To nie seksizm, to orgowie pragną zwrócić uwagę potencjalnych uczestników konu na istnienie urządzenia zwanego wanną. Aromaty w salach noclegowych wskazują, że dla części gości hasło "kąpiel" to wciąż wiedza tajemna. To taki jakby podprogowy przekaz - niby panna (nerdy lubią panny), niby kostki (nerdy lubią kostki), a tak naprawdę wysyłany do podświadomości komunikat o treści - myj się czasem.

 

17-03-2014 22:53
JoAnna
   
Ocena:
0

Męskie pośladki  też sprzedadzą. Tylko w Polsce trudno o ładne, zgrabne, nieowłosione i gołe męskie pośladki w reklamie. A ja na przykład chętnie patrzyłabym na uprzedmiotowionego faceta, reklamującego gołym penisem gładź szpachlową, dowóz pizzy i usługi kamieniarskie. 

 

21-03-2014 19:46
jakkubus
    @JoAnna
Ocena:
0

A nie byłabyś potem nieco podejrzliwa co do składu takiej pizzy?

21-03-2014 21:54
Agrafka
   
Ocena:
0

JoAnna  - nigdy tego nie zrozumiem. Dlaczego odpowiednikiem naszych cycków miałby być penis? Widziałaś w którejś reklamie babę w rozkroku?
Tak czy inaczej - pomysł zacny, choć proponuję poprzestać na gołych klatach i nóżkach.

22-03-2014 05:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.