Puzzle Quest

Wieści

Promocyjne ceny gier w Biedronce

Promocyjne ceny gier w Biedronce

14-11-2009 18:05 | Fenrir | Komentarze: 13
Sieć sklepów Biedronka kontynuuje tradycję sprzedaży gier w bardzo niskich cenach. Tym razem na liście znalazło się kilka naprawdę głośnych tytułów, a także jedna premiera - Dead Reefs.

Wszystkie gry będą oferowane w cenie 9,99 zł, promocja obowiązuje od 3 grudnia.

Pełna lista gier w rozszerzeniu. » więcej
Puzzle Quest 2 w produkcji

Puzzle Quest 2 w produkcji

27-11-2009 17:39 | Michał 'Kalost' Kułakowski | Komentarze: 0
Pierwszy Puzzle Quest dokonał niemożliwego - w udany sposób połączył ze sobą standardowe RPG z prostą grą logiczną polegającą na układaniu kolorowych klocków. Przez trzy lata od czasu jego premiery, studio Infinite-Interactive wyprodukowało wiele mutacji tego tytułu, w tym nieoficjalną kontynuacje Puzzle Quest Galactrix, a w chwili obecnej pracuje nad co najmniej trzema grami z "Puzzle" w tytule. Jednak dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że developer szykuje także pełnoprawny sequel gry, której zawdzięcza tak wieki sukces. Niestety, data wydania i pozostałe szczegóły pozostają na razie tajemnicą producenta.

Teleporty w Puzzle Quest 2

21-05-2010 08:56 | Szymon 'neishin' Szweda | Komentarze: 0
W Puzzle Quest śwetne było to, ze łączył grę logiczną w RPG. Jednak nie była to gra bez wad, a jedną z nich było chodzenie po mapie tam i z powrotem. W drugiej części mamy do dyspozycji teleport, który szybko przeniesie nas tam, gdzie musimy się udać. Materiał filmowy w rozszerzeniu newsa. » więcej