string(15) ""
» Blog » Przywłaszczenie SZPERACZA
20-03-2013 10:22

Przywłaszczenie SZPERACZA

Odsłony: 12

Moderacja oczywiście ukryła niewygodne informacje, ale postanowiłem odpowiedzieć tu i nie tylko:

 

 

Komunikat moderacjiNotka ukryta z powodu łamania regulaminu. Równocześnie informujemy, że Serwis Poltergeist nie przywłaszczył sobie Szperacza. Serwis Poltergeist uzyskał od właściciela autorskich praw osobistych i majątkowych Szperacza zgodę na hostowanie tego serwisu. Serwis Poltergeist nie posiada żadnych praw autorskich osobistych ani majątkowych związanych z serwisem Szperacz.
Odpowiedź autora blogaNie powiedziano który punkt regulaminu został złamany, więc wiadomo, że chodzi o ukrycie informacji niekorzystnych dla serwisu. SZPERACZ został wykonany na moje zlecenie. Ja za niego zapłaciłem i był częścią mojego serwisu MISTRZGRY. Został przywłaszczony i aktualnie jest częścią serwisu poltergaist na co wskazuje jego hostowanie oraz domena szperacz.polter.pl NIE KŁAMCIE. MIEJCIE JAKĄKOLWIEK GODNOŚĆ I USUŃCIE TEN PROGRAM Z POLTERA


Komunikat moderacjiTa notka, podobnie jak i poprzednia, zostaje ukryta za pomówienie, czyli złamanie punktu 2.1 Regulaminu Serwisu. Zgodnie z wiedzą właściciela serwisu Poltergeist Rafał Olszak nie nabył żadnych majątkowych praw autorskich do serwisu Szperacz. Należą one wciąż do twórcy Szperacza i to do niego należy kierować wszelkie uwagi i zastrzeżenia. Serwis Poltergeist za jego zgodą hostuje serwis Szperacz.

W razie potrzeby dalszych wyjaśnień prosimy o kontakt pod adresem [email protected]
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.