string(15) ""
» Blog » Przywitanie
22-05-2012 13:53

Przywitanie

Odsłony: 2

Na wstępie chciałam przywitać się ze wszystkimi użytkownikami Poltera;)

 

Dołączyłam, ponieważ sądzę, że Polter jest najlepszym miejscem dla założenia bloga związanego z tematyką szeroko pojmowanej fantastyki w szczególności literatury i gier RPG.

 

Od jakiegoś czasu obserwuję inicjatywę, jaką jest Karnawał Blogowy. Temat aktualnej edycji spodobał mi się wyjątkowo, a ponieważ jest jeszcze trochę czasu, postanowiłam sama coś napisać. 

 

Notatka karnawałowa pojawi się najpóźniej w piątek do północy. Ciekawa jestem czy Wam się spodoba.

Komentarze


38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie wiem, dziubku. Trzeba by pytac trolli :)
23-05-2012 15:26
Favriell
   
Ocena:
0
~Troll Slayer
Kusisz żeby po raz ostatni przyłożyć pazurki do klawiaturki.
Co to niby jest stary niezalogowany bywalec? Dla mnie to nikt istotny, generalnie przedstawiciel największej zarazy w sieci.
Ale wiesz co? Na takich „dżentelmenów” jak ty są lepsze sposoby niż odpisywanie im – ignorowanie (i tego będę się trzymać).

To mi z kolei nasuwa inny pomysł, zamiast działu humoru zróbmy sobie dział flejmów.
Jak ktoś będzie miał ochotę na konfrontacje to niech tam wrzuca temat, a szefostwo niech pozwoli znudzonym życiem dżentelmenom i damą szczekać tam ile wlezie bez moderacji i banów. Taki myk miałby tę zaletę, że każdy, kto pakowałby się na „arenę” robiłby to na własną odpowiedzialność to pozwoliłoby uniknąć „niewinnych (przypadkowych) ofiar tego uroczego sportu. Może warto by rozważyć ten pomysł na poważnie panowie redaktorzy?

zigzak
Szponer częściowo (na razie mężatką nie jestem) ma rację, a mojego faceta znasz i dość często plusujesz jego komentarze.

kbender
Może to, co zaproponowałam wyżej rozwiązałoby problem "dbania o pewne standardy”?

~nerv0 z pracy
A czemu po prostu nie założyć, że wasz „ulubieniec”, mając swój blog, po prostu nie jest już zainteresowany Polterem? Mi to pachnie polowaniem na czarownice, której najprawdopodobniej w ogóle nie ma już na Polterze.
23-05-2012 20:44
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
zróbmy sobie dział flejmów

No przecież jest! Nazywa się spolecznosc.polter.pl

Edit:
O ja, to teraz mam zagwozdkę z tym Twoim facetem którego często plusuję... hmmm.
23-05-2012 20:49
Favriell
   
Ocena:
0
zigzak
"No przecież jest! Nazywa się spolecznosc.polter.pl"
ym... i to kolejny powód, dla którego podkusiło mnie, żeby tu zakładać bloga;) : Wesoła kompanija.

A tak serio, naprawdę uważa, że osobny dział pojedynków słownych jednym mógłby poprawić zabawę (bez moderowania i banów – wolna amerykanka) a innym by jej nie psuł
( jeśli ktoś przez przypadek/ nie zamierzenie stanie się obiektem „nagonki”. Ewidentnie widać, że są tu tacy, których bawi ten sport, ale przypuszczam, że są i tacy, którzy czasem rezygnują z wzięcia udziału w rozmowie na być może interesujący ich temat, kiedy widzą, że są tam „ flejmolubni”

hm... podobno Malaggar też dość często dorzuca plusy od siebie.
No i zostaje pytanie czy moje „dość często” pokrywałoby się z Twoim. Wiesz, nie śledzę wszystkich tematów, w których bierze udział ;)

23-05-2012 21:15
Szponer
   
Ocena:
0
@Fav: nie wiem w czym mam racje, ale dobrze ja mieć:D
23-05-2012 21:21
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Favriell - wciąż nie wiem :)

Tzn, mam pewne podejrzenia, a jedyną osobą z Twoich okolic którą (kojarzę) często plusuję to Planetourist. Ale Plane mi nie pasuje, bo nie plusuje go Malaggar. Jest jeszcze dwóch kandydatów, których obstawiam.

Malaggar natomiast często plusuje Evę :)

23-05-2012 21:38
Favriell
   
Ocena:
0
hm... Eva jest dziewczyną prawda? więc nie pasuje ;)
Planet … kierunek dobry geograficznie ;)
Możesz waszmość zgadywać dalej jeśli sobie życzysz. Ostatnia podpowiedź: ma niezbyt podobający mi się awatar jednej gry.
23-05-2012 21:52
Malaggar
   
Ocena:
0
Eva to nie dziewczyna. Eva to KOBIETA:P
23-05-2012 21:56
nerv0
   
Ocena:
0
A czemu po prostu nie założyć, że wasz „ulubieniec”, mając swój blog, po prostu nie jest już zainteresowany Polterem? Mi to pachnie polowaniem na czarownice, której najprawdopodobniej w ogóle nie ma już na Polterze.

Bo czasem wpada jako ~kapitantrollneta, Grimdark, czy LdN (ten ostatni jest już zbanowany, nie wiem jak z Grimdarkiem ;)) i po prostu polterowicze są już trochę wyczuleni na tym punkcie. A jeśli jeszcze zaraz po zigzakowej przejażdżce po małej ilości kobiet piszących na poltku pojawia się wpis powitalny z Karnawałem Blogowym w treści, napisany przez kobietę... Cóż, po prostu musisz zrozumieć pewną podejrzliwość. ;)

Ale spoko, ja nie jestem tu etatowym trollem więc jak najbardziej trzymam kciuki za twojego bloga. :)
24-05-2012 11:59
Favriell
   
Ocena:
0
nerv0
Dzięki, kiedyś w końcu trzeba spróbować ;)
Zajrzyj jutro pod wieczór jak będziesz mieć chwilę.
24-05-2012 14:37
~nerv0 powoli znika

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie da się. Tak już mam, że w internet zaglądam parę razy w tygodniu w okolicach południa i jeśli nie będzie mnie jutro to pewnie dopiero w poniedziałek. :)
24-05-2012 14:46
~Troll Slayer

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Przykładaj pazurki do klawiatury panno Favriell, ale wprzódy spiłuj trochę końcówki, bo tymi tępymi szponami (wybacz Szponer) i obietnicą ignorowania ledwie zarysowałaś moje ego. :) Stały, niezalogowany bywalec, to taki dżentelmen(lub dama) którym nie zależy na poklasku "lajkowania", knuciu na privie i otrzymywaniu wątpliwej gratyfikacji w postaci polterpunktów. Ma natomiast coś do przekazania, bez uzurpowania sobie prawa "ustawiania" innych userów w ramach inauguracyjnego wpisu.
25-05-2012 01:24
Favriell
   
Ocena:
0
~Troll Slayer
Ja po prostu nie cierpię ludzi, którzy czując się totalnie bezkarni (niezalogowani) i wrzucają maksymalne głupoty
(ostatnio na polterze widziałam, że jakaś ~wrzuciła ileś razy zdanie „penisy są dla lansu” czy coś w ten deseń). Nic tylko zastrzelić takiego/taką.
Widzę mały postęp;) obiecaj, że zawsze będziesz używać tego ~Troll Slayer jak będziesz coś u mnie pisał żebym wiedziała, kto zacz. Będę to traktować, jako rejestrację i - o ile posty nie będą całkiem bez sensu albo maksymalnie złośliwe nie będę kasować zgoda?
A co do tych punktów też masz racje.
Tym razem masz u mnie + ;)
25-05-2012 08:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.