» Blog » Przetrwaliście Zagładę?
29-06-2013 18:02

Przetrwaliście Zagładę?

W działach: Gindie, Przetrwaliście Zagładę | Odsłony: 84

Przetrwaliście Zagładę?

Premiera "Przetrwaliście Zagładę" odbędzie się w środę. Tego samego dnia rozpocznie się wysyłka do osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży.

 

"Przetrwaliście Zagładę" to gra dla 2-5 osób, która przekształca znane motywy z gier fabularnych w karciankę, pozwalającą tworzyć opowieści o postaciach, które przetrwały zagładę. Gra nie wymaga obecności mistrza gry, zaś pojedyncza sesja czy rozgrywka trwa od 10 do 25 minut.

Można już zapoznać się z instrukcją do gry w formacie PDF oraz wideo.

Na wydawniczej stronie na facebooku trwa także konkurs. Zwycięzca otrzyma, oprócz egzemplarza gry (wraz z wysyłką), dostęp do informacji na temat dwóch kolejnych gier wydawnictwa Gindie: "Opowieści z karczmy" oraz "Blish: Maldor".

Grę można kupić w sklepie online wydawnictwa za 30zł.

 

Komentarze


KFC
   
Ocena:
+1
Git filmik, teraz czekam na 'opowieści z karczmy' :P
29-06-2013 19:59
Agrafka
   
Ocena:
+3
Nie kupuję gier fabularnych, karcianych, bitewnych ani żadnych innych. Szkoda mi kasy, a bida piszczy. A na tą grę od początku mam chcicę i nic mnie nie powstrzyma przed zdobyciem jej. Może wiem niewiele, może niewiele widziałam, ale dawno żaden pomysł mi się aż tak nie spodobał. Wielkie gratulacje. Brawo. :)
29-06-2013 22:22
Darken
   
Ocena:
0
@Agrafko, nawet nie wiesz jaką radość sprawiają mi Twoje słowa. Buduje wszystko od podstaw i takie słowa są prawdziwą nagrodą. Bardzo Ci dziękuje. :)

@KFC&Agrafko Może chcesz dostać się do gruby betatesterów? Zagadajcie do mnie na fb. :)
30-06-2013 18:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.