» Blog » Przeprosiny
21-01-2024 17:34

Przeprosiny

W działach: Polter, Wikipedia | Odsłony: 120

Moi drodzy/gie.

Piszę ten post w związku z dyskusją o encyklopedyczności Alis Games na Wikipedii i moim tam behawiorem. Już przeprosiłem osoby, z którymi rozmawiałem na Wikipedii. Po namyśle dochodzę do wniosku, że Wam również należą się przeprosiny.

Myślę, że podszedłem do całej tej sytuacji stanowczo zbyt emocjonalnie. Teraz widzę, że postąpiłem niewłaściwie i słowa, których użyłem, miały charakter konfliktowy. Jest mi niezmiernie przykro w związku z tą sytuacją, jak i tym, że musieliście to obserwować.

Możliwe, że mam trochę nieprzerobionych traum, które wpływają na moje zachowanie, ale nie wydaje mi się, by to mnie usprawiedliwiało. Może to być pewnym wyjaśnieniem dlaczego doszło do takiej sytuacji, ale nie zdejmuje to ze mnie ciężaru odpowiedzialności.

W przyszłości postaram się być lepszym Wikipedystą i lepszym człowiekiem. Nie jestem w stanie obiecać, że będzie to widać na mojej Polterowej działalności (mam wrażenie, że paru użytkowników Poltera jest bardzo toksycznych i nie wiem czy jest sens się dla nich starać, w momencie, gdy są trollami/ ultrakonserwatystami spod znaku „ksiądz może więcej”/ coś tam jeszcze, kto by zliczył). Dołożę jednak starań, by przynajmniej moja aktywność na projekcie zwanym Wikipedią była na wyższym poziomie moralnym i merytorycznym. Postaram się też, by następne newsy związane z moją aktywnością na Wikipedii oszczędziły Wam negatywnych wrażeń natury emocjonalnej.

Nie wiem co więcej mógłbym napisać, więc myślę, że w tym momencie skończę.

Pozdrawiam

Kaworu

1
Notka polecana przez: AdamWaskiewicz
Poleć innym tę notkę
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.