string(15) ""
» Blog » Projekt: Warsztat Literacki
09-08-2015 13:34

Projekt: Warsztat Literacki

W działach: książki, polter | Odsłony: 190

Projekt: Warsztat Literacki

Dlaczego Warsztat Literacki miałby być wyjątkowym portalem literackim?

Jeśli chciał(a) byś poznać odpowiedź zapraszam do odwiedzenia strony projektu: Warsztat Literacki. Już na stronie głównej dowiesz się niemal wszystkiego, co mogłoby Cię zainteresować. Rozwinięcia tematu możesz poszukać w odpowiednich zakładkach, a czy to zrobisz zależy tylko od Ciebie. :)

Jak wspomniałam w opisie profilu jutro jadę w góry i na Twoje pytania (i ewentualne komentarze do notatki) odpowiem dopiero po szesnastym.

Pozdrawiam

Komentarze


Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

50 kafli za serwis, życzę powodzenia i w szukaniu pieniędzy, i ludzi, którzy uwierzą w taką kwotę na zbudowanie niezbyt wielkiego serwisu (bo ruch na początek na pewno duży nie będzie, a ktoś wyskakuje z serwerem za potężną kasę...).

10-08-2015 09:55
kar0
   
Ocena:
0

Dzięki za odpowiedź Fenrisie. Akurat, co do serwera to informatyk tak sugerował. Mnie też się zdaje, że początkowo starczyłby jakiś o największej pojemości z tych wystawianych, jako pakiety hostingowe. Niestety nie znam się na tymi trudno mi to ocenić. Gorzej, jeśli faktycznie to tyle miejsca wymaga i trzeba by było przenosić całość w trakcie. Myślę też, że dałoby się też trochę i na samym mechanizmie przyciąć ( a jak nie na mechanizmie to na grafice). Jeśli projekt spotka się z pozytywnym odzewem to na pewno będę kombinować jak maksymalnie obniżyć koszty - to na razie była wersja wstępna (która szczerze mówiąc i mnie nie zachwyciła).

15-08-2015 21:01
Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Zmień w takim razie informatyka - podał ci kosztorys, który pasowałby do średniej (z aspiracjami do miana "dużej") firmy. Wszystkie te funkcje do ogarnięcia są na stosunkowo niedrogim hostingu (serwis literacki, tekst nie zajmuje wiele miejsca, poza tym późniejsze przenosiny to tylko kwestia wyłączenia tego na kilka godzin), na tanim Wordpressie (jeśli chcecie jakieś bardziej profesjonalne funkcje dostać). 50 kafli za coś takiego to jest jawna kpina z pytającego.

15-08-2015 21:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.