string(15) ""
» Blog » Prawdziwa siła różańca
08-05-2007 11:45

Prawdziwa siła różańca

W działach: Inspiracje, RPG, Małe Radości | Odsłony: 44

Jakiś czas temu znalazłam (rękami Lesliego) w skrzynce ciekawą ulotkę. W założeniu miała propagować książkę poświęconą modlitwie różańcowej (o uroczym tytule "Różaniec - ratunek dla świata"). Podejrzewam jednak, że jej treść w chorym umyśle erpegowców tworzy zupełnie inną wizję.

Poznaj prawdziwą siłę RÓŻAŃCA


Każdy z nas wielokrotnie stykał się z Różańcem. Z pewnością Ty również. Jednak czy znasz jego prawdziwą siłę? Z pomocą przyjdzie Ci książka Różaniec - ratunek dla świata, która w przystępny sposób przedstawia to wspaniałe narzędzie walki ze złem.

Nie ma takiego problemu, ani osobistego, ani rodzinnego, ani narodowego, ani międzynarodowego, którego nie można byłoby rozwiązać przy pomocy Różańca.

siostra Łucja

Czy wam też przyszło do głowy, że następna postać mnicha jaką będziecie grać, będzie miała u pasa ciężki, drewniano-metalowy różaniec, którym będzie wywijać niczym Nun-Chaku "walcząc ze złem"? :]

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


vanderus
   
Ocena:
0
Odsyłam do literatury, pomysł nie raz eksploatowany - chociażby na gorąco do głowy mi wpada "Smokobójca" Tomasza Pacyńskiego. Tak mamy własnie taki motyw. Nic odkrywczego, ale na sesję w sam raz. Prawie tak chwytliwe, jak ksiądz z Johnego Mnemonica :]
08-05-2007 11:57
15914

Użytkownik niezarejestrowany
    Znam coś lepszego...
Ocena:
0
Kilka lat temu czytałem opowiadanie, którego tytuł brzmiał "Problemy w handlu duchami" czy coś w ten deseń. W opowiadaniu istniało coś takiego, jak ofensywne modlitwy do walki z demonami. Jedna strasznie fajna, filmowa scena wyglądała w ten sposób, że demon wciąga bohatera w ciemny zaułek, ciska nim o ścianę a bohater wyjmuje różaniec niczym rewolwer i odpala modlitwę z jednego paciorka niczym strzał z pistoletu. :o)
01-06-2007 13:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.