string(15) ""
» Blog » Powstał Gibberling Press
02-12-2014 23:40

Powstał Gibberling Press

W działach: Gibberling Press | Odsłony: 720

Powstał Gibberling Press

Pokój temu serwisowi.

Noobirus i Skavenloft (aka Szymon Piecha i Łukasz Kołodziej) postanowili założyć blog mający utworzyć nową społeczność twórców polskich gier fabularnych o nazwie Gibberling Press. Poza nimi do grupy już dołączył Kingvitalius (koordynator projektu Horyzont) i zaproszenie otrzymałem ja sam. Co prawda Wiatyk już do Gibberlinga się nie dopisze, ale mam nadzieję związać z nim moje kolejne inicjatywy RPG-owe. Kolejne osoby zostaną zaproszone już wkrótce, niemniej strona jest otwarta na dołączenie do grona autorów wszystkich osób, które tworzą autorskie materiały związane z naszym hobby. Blog Gibberling Press pomoże zebrać wieści związane z postępami prac nad różnymi projektami i, być może, zaowocuje wzmożoną współpracą między różnymi autorami.

Czy inicjatywa się powiedzie? Nie wiem. Czy zaoferuje coś, czego nie mogą przekazać Manufaktura Gier Fabularnych zsumowana z Polterem? Nie wiem. Czy za miesiąc ktoś będzie czytał naszego bloga? Nie wiem.

Ale będę śledził i współtworzył, by się przekonać. Może Wy też znajdziecie tu coś interesującego? Opcja tym korzystniejsza dla osób, które wytrwale unikają korzystania z FB.

Zapraszam.

Link do Tumblr.

Link do FB. (reposty z Tumblra)

Komentarze


TO~
   
Ocena:
0

Gawk właśnie wygrał internety :)

04-12-2014 01:57
Gawk
   
Ocena:
0

A bo to raz?

Ostatnio nawet dorobiliśmy się glonojada, ale - póki co - nie jest na etacie. Dlatego nie wspominałem.

05-12-2014 10:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.