Powrót

Artykuły

Powrót

Powrót

Rozczarowujące grzebanie w przeszłości

15-08-2013 20:33 | Michał 'von Trupka' Gola | Komentarze: 0
Książki Nessera, choć formalnie zaliczane do kryminałów, zwykle lepiej spisują się, jeżeli traktować je jako powieści obyczajowe. Niestety w przypadku Powrotu jest to niemożliwe, co sprawia, że trzecia część cyklu o komisarzu Van Veeterenie rozczarowuje. W spokojny sierpniowy poranek więzienie opus...

Noty

Powrót

07-02-2013 20:41 | Komentarze: 0
Diana Bishop, młoda doktor historii z potężnej czarnoksięskiej rodziny, i Matt hew Clairmont, fascynujący i nieśmiertelny naukowiec, połączeni wielkim zakazanym uczuciem rozpoczęli walkę o niebezpieczną tajemnicę,która zmieni świat.

Idąc tropem zaginionej zaklętej księgi, której szukają wszystkie magiczne rasy, przenieśli się w czasie do elżbietańskiego Londynu. Teraz wędrują dalej, do XVI-wiecznej cesarskiej Pragi, gdzie Diana pozna szokującą prawdę o swoim ukochanym.

Powrót

16-02-2013 16:22 | Komentarze: 0
Trzecia książka w kryminalnej serii o komisarzu Van Veeterenie i jego współpracownikach z jednostki policyjnej w Maardam. Pewnego kwietniowego dnia w rowie znalezione zostaje poćwiartowane ciało. W spokojny sierpniowy poranek więzienie opuszcza domniemany podwójny morderca. Czy istnieje jakiś związek między tymi dwoma wydarzeniami?

Powrót

05-08-2013 19:57 | Komentarze: 0
Departament 19 to tajna rządowa organizacja. Świetnie wyszkoleni agenci bronią świat przed wampirami, wilkołakami i innymi potworami przy użyciu najnowocześniejszej broni.

Jamie Carpenter został pełnoetatowym agentem Departamentu 19. Właśnie czeka na wiadomości na temat skradzionych prochów Drakuli. Tymczasem starzy wrogowie są coraz bliżej, wampiry jednoczą siły i wszystko wskazuje na to, że także Drakula… powróci.

Głębia. Powrót

19-06-2016 13:38 | Komentarze: 0
Głębia powraca!

Wieści o zakazanym ładunku „Wstążki” docierają do najwyższych władz Zjednoczenia. Machina Triumwiratu idzie w ruch. Skokowiec kapitana Myrtona Grunwalda staje się najbardziej poszukiwaną jednostką we Wszechświecie. Ale jego załoga ma znacznie poważniejsz...

Powrót

26-04-2018 13:54 | Komentarze: 0
Tak wiele dzieci Zony
W morderczej próbie sił
Znikają za kordonem
On synem Zony był

Obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że tamten raz był naprawdę ostatni. Że wszystko się zmieni, znormalnieje. Jednak ciężko jest udawać normalnego człowieka. Kiedy do drzwi puka przeszłość...

Usagi Yojimbo - kolor #02: Powrót

07-02-2022 10:03 | Komentarze: 0
Drugi kolorowy album mistrza Stana Sakaiego o Usagim, roninie przemierzającym dawną Japonię i walczącym z niesprawiedliwością. Usagi postanawia odwiedzić rodzinne strony, gdzie nadal mieszka jego ukochana i gdzie spędził szczęśliwe chwile, służąc panu Mifune. Teraz jednak są to tereny...

Wieści

Zaparkuj w zonie - powrót

Zaparkuj w zonie - powrót

20-04-2018 12:41 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

27 kwietnia w Muzeum Obrony Cywilnej (ul. Kotsisa, Warszawa) odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Gołkowskim, poświęcone jego najnowszej książce z cyklu S.T.A.L.K.E.R.-owego, zatytułowanej Powrót. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

» więcej
Kolejna wyprawa w Zonę

Kolejna wyprawa w Zonę

26-04-2018 13:57 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Dziś do sprzedaży trafił Powrót, nowa książka autorstwa Michała Gołkowskiego z serii Fabryczna Zona. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

» więcej
Luty z Egmontem - wszystkie zapowiedzi

Luty z Egmontem - wszystkie zapowiedzi

13-02-2022 21:13 | Shadov | Komentarze: 2

W lutym na sklepowe półki trafi spora porcja komiksowych nowości od Egmontu, zarówno jeśli idzie o kontynuacje serii znanych (Conan, Lucyfer, Kaczogród, W.I.T.C.H. i inne), jak i kilka nowości: Louca, Frnck, Emma i Wioletta czy Rzeźnia numer pięć.

» więcej