string(15) ""
» Blog » Powrót do Skyrim
19-03-2013 16:01

Powrót do Skyrim

Odsłony: 17

Dawno, dawno temu pogrywałem trochę w SKYRIM, ale ten fantasy-sandbox okazał się wtedy na tyle czasochłonny, że postanowiłem odłożyć go sobie na później. Ostatnio go trochę odkurzyłem no i może tym razem wreszcie przejdę. W każdym razie przy okazji nagrywam różne filmiki. Moderacja nie życzy sobie tu materiałów z jajem, więc po nie odeślę do swojego kanału na YouTube, a tutaj zapodam tylko dwie krótkie "przygody" kobiety-maga, powabnej Elficy o imieniu Laura. Spragnieni niewybrednych żartów i ostrej jazdy bez trzymanki na jednym kole po bandzie i pod prąd zapewne będą woleli przygody orka rzeźnika, ale jak już mówiłem, wspaniały Polter lęka się materiałów kontrowersyjnych, wszak (jak powszechnie wiadomo) jego reputacja jest wprost nieskazitelna, a tutejsza moderacja słynie z taktu, oraz cieszy się godnym pozazdroszczenia autorytetem. Nie dziwi zatem, że dmucha na zimne, byle takiej reputacji nie stracić. Właściwie powinienem bać się publikować tu cokolwiek, biorąc pod uwagę choćby fakt przywłaszczenia sobie wyszukiwarki SZPERACZ, za którą ja zapłaciłem. Uwielbiam ludzi z zasadami.  

 

 

 

 

 

 

 

 


Komunikat moderacjiNotka ukryta z powodu łamania regulaminu. Równocześnie informujemy, że Serwis Poltergeist nie przywłaszczył sobie Szperacza. Serwis Poltergeist uzyskał od właściciela autorskich praw osobistych i majątkowych Szperacza zgodę na hostowanie tego serwisu. Serwis Poltergeist nie posiada żadnych praw autorskich osobistych ani majątkowych związanych z serwisem Szperacz.
Odpowiedź autora blogaNie powiedziano który punkt regulaminu został złamany, więc wiadomo, że chodzi o ukrycie informacji niekorzystnych dla serwisu. SZPERACZ został wykonany na moje zlecenie. Ja za niego zapłaciłem i był częścią mojego serwisu MISTRZGRY. Został przywłaszczony i aktualnie jest częścią serwisu poltergaist na co wskazuje jego hostowanie oraz domena szperacz.polter.pl NIE KŁAMCIE. MIEJCIE JAKĄKOLWIEK GODNOŚĆ I USUŃCIE TEN PROGRAM Z POLTERA
3
Notka polecana przez: PPPP, Tyldodymomen
Poleć innym tę notkę
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.