string(15) ""
» Blog » Powitanie Kubaratha (Kebab w Notce)
11-01-2014 21:48

Powitanie Kubaratha (Kebab w Notce)

Odsłony: 172

Powitanie Kubaratha (Kebab w Notce)

Witam was, ludu Poltera !!! To ja, Kubarath - Gimbus, Łodzianin. Polanin z urodzenia. Polak z wyboru.

Zażarty "Erpegowiec" nierzadko cierpiący na głodówkę sesyjną ze względu na otoczenie, zatwardziale przeszkadzające w uprawianiu hobby nie polegającego na kopaniu nadmuchanej skórzanej kulki do rozpiętej sieci rybackiej (w różnych wariantach - w niektórych piłkę się rzuca, a w innych podaje między nogami).Czyta min. Książkę miesięcznie, głównie fantasy. Nie sięgnie po tytuł o którym nigdy nie słyszał. Podobnie z grami. I Filmami. Po prostu nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto  i woli żeby ktoś wyrzucił.

Przesadza z interpunkcją ale nie czepia się czyjejś. Posiada polskie znaki w klawiaturze i umie to wykorzystać. Nie wie za dużo o trollingu, ale ma pomysł na przygodę dla trolli. Grał w Warhammera 2ed. , Neuroshimę i DnD (jakieś, u kumpla). Lubi storytell, albo mechanikę bez zbyt dużej ilości liczenia. Słaby z matmy. Nigdy nie był na konwencie ani na LARPie. A chciałby. Był na targach terrarystycznych, ale to się nie liczy jako konwent.  Napisał parę opowiadań. Większość skończona, wszystkie w szufladzie. Denne i najlepiej by było je wyrzucić ale nie mam siły. Ja, bo to ja piszę.

Dziękuje, pozdrawiam !!! A dlaczego kebab w obrazku ? Bo każdy lubi kebab, a jak skojarzycie sobie mój wpis z czymś co lubicie to i wpis polubicie. A co za tym idzie polubicie mnie. Więc - Kebab każdy lubi i kebab każdy zna, a we wpisie tym przedstawiam się właśnie ja. Żegnam, Kubarath.

Komentarze


74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Bywasz na Kapitule albo SMFie łodzianinie?

11-01-2014 22:04
Kubarath
   
Ocena:
0

No właśnie w tym problem, że nie. Napisałem, że nie byłem na konwencie :C Odczuwam wielki wstyd z tego powodu, szczególnie że z dostaniem się na owy chyba nie ma żadnych problemów, nie ?

11-01-2014 22:07
74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Nie ma problemów. Przejdź się dnia któregoś na SMFa czy Kapitułę, poznasz ludzi, może znajdziesz graczy.

11-01-2014 22:10
Kubarath
   
Ocena:
0

Przyjmuję radę. Koniecznie się przejdę.

11-01-2014 22:13
Headbanger

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.