string(15) ""
» Blog » Poszukiwana gra
25-02-2012 23:22

Poszukiwana gra

W działach: Ogłoszenia | Odsłony: 4

Witam.
Po pewnej przerwie uznałam, że jednak bez fantastyki nie da się żyć i postanowiłam od czasu do czasu tu zaglądać. Nie znaczy to, że odcięłam się ostatnio zupełnie od RPG, choć na pewno zbyt wiele czasu na to nie miałam.
Poszukuję od kilku lat takiej jednej gry. Już się właściwie pogodziłam z tym, że jej nie znajdę, bo pamiętam jedynie fabułę i trochę grafiki gry, a to słabe informacje dla googla. Ale może kiedyś jakiś życzliwy użytkownik Poltera natrafi na tę notkę i wesprze mnie w poszukiwaniach:)

Było się takim kolesiem, który hodował krowy, które przynosiły dochód. I mógł te krowy ogrodzić płotem albo murem, co było trochę bezpieczniejsze. Można było też postawić kilka domków - hodować wioskę, i chyba zbierać od tych wieśniaków jakieś myto czy coś. I raz na jakiś czas można lub trzeba było nie wiem, czy czekać aż przyjdzie noc, czy aż przyjdzie zima, czy może księżyc w pełni, w każdym razie w ramach jakiejś tury na planszę gry przybywała plaga wilków. przez wioskę przetaczały się wilki, które dążyły do zjedzenia krów. Trochę im zajmowało rozwalenie płota, trochę dłużej muru, po zjedzeniu krowy były przez chwilę otępiałe. Chętnie też zabierały się za jedzenie wieśniaków, i były po tym tak samo skołowane. Można było im rzucić udziec czegoś, i od zjedzenia tego też były otępiałe. I najlepiej było zabić jak najwięcej wilków zanim zjedzą jakiekolwiek krowy. Bo biegało się takim ludkiem, co mógł porzucać udźce i miał miecz. Ale to było w trybie odpierania ataków wilków, bo poza tym był też tryb budowania ogrodzeń i hodowania krów. Wilka można było dopaść, po zjedzeniu krowy lub gdy drapał w mur lub w ścianę domku wieśniaka.

Gra została wydana na pewno przed rokiem 1998, i nie było to 3d w stylu tomb ridera - było dużo uboższe, ale grafika nie była też całkiem płaska.

Prawie pogodziłam się z tym, że jeśli kiedyś jeszcze w tę grę zagram, to będzie to czysty przypadek. Właściwie to nawet dobrze, bo mam o co prosić ślepy los, gdybym miała np. 3 życzenia, czy coś:)
2
Notka polecana przez: Andman, Senthe
Poleć innym tę notkę

Komentarze


SLP2000
   
Ocena:
+4
Horde

tu jest link do gameplaya

http://www.youtube.com/watch?v=fdP 7wsvbyQs
25-02-2012 23:26
Alice Mae
   
Ocena:
0
Polter prawdę Ci powie:) Bardzo dziękuję:)
25-02-2012 23:30
Eva
   
Ocena:
+4
Jeśli tak dalej pójdzie to Homes i Watson zostaną bez zajęcia.
25-02-2012 23:35
Tyldodymomen
   
Ocena:
+4
Granie w Descenta na pieniądze to zawsze jakiś środek na życie
26-02-2012 00:09
Andman
   
Ocena:
0
Pamiętam aktorskie intro do gry i niesamowite bronie przeciw czerwonym hordziakom.
26-02-2012 16:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.