string(15) ""
» Blog » Postaci slana
18-02-2013 16:06

Postaci slana

Odsłony: 4

Zainspirowany wpisem Aureusa opiszę sześć swoich postaci
By zrozumieć ten wpis trzeba wiedzieć, o tym,bjakimi ludzie grają najczęściej postaciami. Grają, moim zdaniem, najczęściej trzema typami postaci:
A: Sobą
B: Przeciwieństwem siebie
C: Osobą, z którą chciałoby się zaprzyjaźnić
6-4 to c 3 i 2 to b 1 to a

6. Eleril Daichon.
Postać pierwotnie z "Nocy Amn" prowadzonych przez Thanis. Diabelstwo z wymuszonego stosunku między elfią paladyn i pół Rakshasa. Wychowana przez wujka fechmistrza na Evermeet. Matka jej nienawidziła, a reszta kraju też nie lubiła. Miała pecha zakochać się w elfim księciu, ale bez wzajemności. Dostała się do jego niby gwardii, a gdy na jej służbie został zamordowany, oskarżono ją o tę zbrodnię. Koniec końców wygnano ją z Evermeet. Dzięki wstawiennictwu wujka, wstąpiła do Złodziei Cienia.
Postać była (i jest) połączeniem Brienne i Sansy. Miała mózg nieco zlasowany przez powieści płaszcza i szpady. Eleril była do tego chorobliwie nieśmiała i ukrywała nieelfie cechy, między innymi między innymi farbowała rude włosy tak, że były zielone. Była kochliwa jak Wołodyjowski i do tego biseksualna, co czyniło ją zabawniejszą. Dziś gram nią w sesji "Nie Pamiętam" forumowicza Midoro


5. Karendis Daichon.
Postać z sesji "O Jedną Krainę za Daleko" Siostra bliźniaczka Eleril. Ze względu na pewną przepowiednię, została jako niemowlę oddana pewnemu magowi z Haluraa. Niestety, ze względu na tę samą przepowiednię, gdy miała 10 lat, jej macocha usiłowała ją zabić. Trafiła do Dambarath, a potem do drowiego miasta w Podmroku. Uciekła stamtąd i trafiła do Waterdeep. W międzyczasie miała dwoje dzieci, z czego jedno zostało złożone w ofierze Loviatar, a drugie było Draegolothem.
Karendis miała trochę usposobienie dresiary. Klęła, chlała i ubierała się na kolorowa. Pragnęła wytępić wszystkie drowy, a kapłanów się panicznie bała. Była nieufna, choć bardzo bezpośrednia. Potrafiła ze smakiem zjeść wszystko, co nie było trujące. Także bi, choć nie nieśmiała. Miała szczura albinosa wielkości dużego kota, który chciał opanować świat.


4. Kathrine D'aumont Vexile Raczyńska.
Postać z Sesj8 Xara do Omaga. Templariuszka - Katarka, o okcytańsko-polskim pochodzeniu, wychowana w odciętej od świata fundacji. Wielka i piękna dziewczyna, ale dosyć prosta i nerwowa. Robiona trochę pod akcje z filmu "Goście Goście". Niezbyt rozumiała świat współczesny. Była fanatyczną abstynentką i wegetarianką. Nie lubiła księży, uważając ich za sługi Satanaela.
Ze świty miała wykupioną Urshulę Dobrzyńską, studentkę wychowaną przez zbyt wymagajżcych rodziców, która uzależniła się od amfetaminy i zabiła dilera. Ładna, choć miała monstrualne okulary, cierpiąca na wszystkie możliwe uczulenia. Nie wierzyła w magię, choć szybko magiem została.


3. Gniew
Postać z mojego uniwersum, pojawiła się w sesji PPPP "Wieczni Wojownicy", jako niewidzialny doradca Taris. Teraz gram nim w Sesji Heretyka "Inwazja", która rozgrywa się w uniwersum Marvela. Gniew to psychopata i świr pragnący z litości zniszczyć wszechświat, ale z braku mocy, zadowalający się wkurzaniem innych. Na jego czarnej liście znaleźli się: Strange (którego uważa za zdrajcę z powodu pewnych wydarzeń na sesji) Stark (za bycie sprzedawcą śmierci i życia), Osborn i Stryker (fanatyków nie lubił) i Dooma (nie lubił megalomanów...). Sam został znienawidzony przez resztę drużyny za wyjątkiem Tonego Pyma. Sam Gniew był Smokokształtnym, o wielkim zamiłowaniu do ognia,. Był złośliwy i zblazowany, potem trochę mniej psychopatyczny i bardziej błaznowaty.
Taris Lawertas jest jego Sidecickiem. To eks-paladyn o spalonej przez znajomego Gniewa połowie twarzy. Kłócili się z Gniewem jak stare małżeństwo, z tym, że Paladyn często stosowała podczas dyskusji argumenty siłowe.

2. Michaił- Ilian karmazynowy.
Postać do Exalted, Solar, którego uwięzili jego pobratymcy. Sesja nie doszła do skutku, ale go przerobiłem, do mojego setingu. Jest teraz nietzscheańskim nadczłowiekiem, który odrodził się jako Wybraniec Krwawej Ziemi i syn Wszechwładcy z Bezkresu, kraju wzorowanego na carskomitycznej Rosji i nietylko. Opanowany i amoralny, wzorowany na Iwanie Groźnym.


1.Gregor Knychaucescu. (Czy jakoś tak)
Postać z sesji Heretyka Euro Ultimates, choć napisałem nim dwa posty. Lekko niedowładny genialny rumuński wynalazca, który poruszał się na gąsienicowych wrotkach i pomagał sobie ramionami jak techkapłan z wh 40k. Jego wynalazki były genialne, ale niebezpieczne, raz nawet strącił wielkim magnesem stację MIR. Chciał wyhodować własną godzilę. Miał na karku mołdawski wywiad, mumię Ceausescu i samego Czernoboga. Miał bazę na dnie Bałtyku.

Jako bonus wspomnę o dwóch postaciach użytkownika Brilchana.

Aup: Mnich psion. Wywodził się z dawnego Jamadath, przetrwał w stazie do aktualnego czasu Faerunu. Bywał opętany przez Yuan-ti szaleńca i uczestniczył w prawie wszystkich sesjach, w których były Eleril lub Karendis.
Lady Orlean: Postać z tej samej sesji co Gniew. Czarna rasistka, antysemitka, antykapitalistka, feministka i te hnofobka. Genialna i nieobliczalna kapłanka Voudoo. Często kłuciła się z Gniewem, który nazywał ją ciemną panienką.
1
Notka polecana przez: Zireael
Poleć innym tę notkę

Komentarze


de99ial
   
Ocena:
0
Why?
19-02-2013 17:43
Aure_Canis
   
Ocena:
+1
Jeżeli nienawidzisz filmów Burtona, to możesz obejrzeć - jest tak zły, że zawsze, gdy ktoś przy Tobie powie "Burton jest spoczko", Ty możesz rzucić "Dark Shadows, Planeta małp, Alicja" i wygrywasz.
19-02-2013 17:54
   
Ocena:
0
Jeju, rekord swój pobiłem.
19-02-2013 18:37
de99ial
   
Ocena:
0
Są mi obojetne - ani je kocham, ani nienawidzę. Pewne lubię, inne mnie nie ruszają.

Może ma ktos linkę do tej wspomnianej sceny? W sumie chyba tylko o nią mi chodzi.
19-02-2013 18:51
Aure_Canis
   
Ocena:
0
http://www.youtube.com/watch?v=3i6 NF792XDY Wpisałem na youtube "dark shadows sex scene". Mistrz białego wywiadu?
19-02-2013 18:54
de99ial
   
Ocena:
+2
Lenistwo :)
19-02-2013 19:39
nerv0
   
Ocena:
0
@slann
Jeju, rekord swój pobiłem.

Widzsz, to wszystko dzięki Batmanowi! :)
19-02-2013 21:20
   
Ocena:
+1
A nie Fatmana i Rabina?
20-02-2013 10:44
Bo-Lesław
   
Ocena:
+2
Na 100% nie Rabina.

Oto dowód:
http://www.youtube.com/watch?v=_i5 UHloa-7k
20-02-2013 11:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.