» Blog » Portowice: Vicci, r.3
27-09-2018 13:18

Portowice: Vicci, r.3

W działach: gra paragrafowa, blog, rpg | Odsłony: 28

Portowice: Vicci, r.3

Kolejny rozdział gry paragrafowej już opublikowany. Jak zawsze, całość dostępna na profilu FB: https://www.facebook.com/devistofeles/posts/1833263283461443?__tn__=K-R

"Kapitan Barnes, samozwańczy oskarżyciel, sędzia i kat, przyglądał mi się przez chwilę swoim zimnym, nieruchomym spojrzeniem. Nie wiem, czy wypadłem w jego ocenie pozytywnie, czy jedynie uznał że zajmie się mną później, ale skinął głową, zgadzając się na krótką rozmowę.

– Nie wiem nic na jej temat. Nie zajmuję się wymyślonymi problemami magów. – odpowiedział, gdy zapytałem o wiedźmę, której mieszkanie spalił oddział Poświecia. W kwestii magicznych kamieni wcale nie okazał się dużo bardziej pomocny: stwierdził, że nie ma żadnego prawa, które pozwalałoby mu ukarać użytkowników. Mimo to przyznał, że zamierza likwidować każdego potwora, na jakiego się natknie.

Moje pytanie, czy nie osądza przypadkowych ludzi, nie posiadając przeciwko nim dowodów, zirytowało go i wywołało pogardliwy uśmiech na twarzy maga. Jestem przekonany iż kobieta także zareagowała, jednak nie potrafiłem wskazać w jaki dokładnie sposób.
– Każda moja egzekucja wynika z prawa. Zaś prawo w moich rękach jest równe dla wszystkich. Dowody przestępstw są jednoznaczne i niepodważalne. – odparł przyznając, iż w jakiś sposób zbiera informacje o swoich ofiarach"

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.