» Blog » Pomożecie?
19-03-2015 15:58

Pomożecie?

W działach: literatura, fantasy, rpg | Odsłony: 210

Pomożecie?

Jakiś czas temu opublikowałem posta z pytaniem, który z trzech opisów na tył okładki książki wzbudza potencjalnie najwięcej zainteresowania. Pora ujawnić wszystkie szczegóły - rozpoczynam proces wydawniczy kolejnej swojej powieści - Najemników cz. II. Niektórym tytuł pewnie niewiele mówi, innym być może tak, bo promuję się na konwentach, na Polterze ukazała się też recenzja części pierwszej.

Proces wydawniczy jest toku, ale zbiórka funduszy także. Tak jak w przypadku części pierwszej, żeby zachować pełnię praw autorskich zdecydowałem się na samofinansowanie. Z tym, że po doświadczeniach z poprzednimi Najemnikami, robię to bardziej roztropnie i optymalnie. Stąd mój projekt na wspieram.to. Domyślacie się już, o co chciałbym Was drodzy Polterowicze poprosić - pomożecie?

Dla wspierających przygotowałem interesujące nagrody. Nie chodzi mi teraz o to, żeby przechwalać się swoimi książkami (ocenicie je mam nadzieję sami), ale mogę śmiało napisać, że wspierając mnie, otrzymacie książki taniej, niż w księgarni (koszta przesyłki są wliczone w daną opcję wsparcia). Także na przykład jeśli ktoś z Was czytał pierwszą część Najemników, podobała mu się i jest zainteresowany posiadaniem części drugiej, może skorzystać ze wspieram.to.

Ponadto w trzy dni zbiórki zebrałem już 30% potrzebnej kwoty, także teraz idę za ciosem. Poza tym fajnie byłoby zebrać więcej, niż plan minimum, bo wtedy mogę zrealizować dodatkowe cele. Cóż, reszta szczegółów w projekcie. Liczę na Was!

Na koniec jeszcze dwa małe argumenty prewencyjne dla potencjalnych złośliwców:
1. Nie, nie zbieram kilkudziesięciu tysięcy na x-tomową sagę - kwota jest przeze mnie przemyślana i jak najbardziej realna do zebrania. Najemnicy to dyptyk i nie planuję 3. części.
2. Finansuję się sam (lub z Waszą pomocą) - bo taki model mi odpowiada, nie dlatego, że żadne wydawnictwo nie chce mnie wydać. Wydawałem na różne sposoby i np. Kopuła została wydana tradycyjnie.

Zapraszam również na moją stronę www, gdzie można dowiedzieć się więcej o książkach i innych projektach mojego autorstwa.

Komentarze


Bleddyn
   
Ocena:
0

Dodaj epub/mobi to mnie skusisz.:)

19-03-2015 16:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.