string(15) ""
» Blog » Polterświeta?
25-10-2019 10:53

Polterświeta?

Odsłony: 197

Hej!


Będą Polterświeta w tym roku? Może warto zacząć trochę wcześniej niż ostatnio? Dodać trochę więcej promocji, aby trochę ludzi z zewnątrz też ściągnąć?

Jeśli trzeba to mogę pomyśleć i pomóc z niektórymi akcjami.
1
Notka polecana przez: AdamWaskiewicz
Poleć innym tę notkę

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Dobrze że przypominasz ludziom, żeby zawczasu przejrzeli szafy i regały w poszukiwaniu prezentów. Ja do zeszłorocznych fantów, którymi nikt się nie zainteresował, już dołożyłem kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że chociaż one będą się cieszyć większym wzięciem.
 

27-10-2019 10:03
Exar
   
Ocena:
+2
To jedna rzecz.

Z drugiej strony fajnie byłoby puścić po zaprzyjaźnionych grupach/stronach/partnerach info o tej inicjatywie. (Np. p. Marcin Podlewski żalił się, że ma za dużo książek i może warto je rozdać - przecież to byłaby super okazja i promocja!)
Ale żeby puścić info, trzeba znać konkrety: kiedy start, kiedy koniec , kto bierze udział, może jakieś statystyki z lat ubiegłych (jeśli były pozytywne).

Aha, i ostatnio akcja zaczęła się dosc późno - ani moje fanty nie doszły do odbiorcy ani ja nie odebrałem przesyłek przed świętami...
27-10-2019 12:04
gower
   
Ocena:
0

Będą, będą. Ale jeszcze jest trochę czasu, spokojnie :D Jeśli chciałbyś pomóc w organizacji, napisz, proszę, do mnie na priv albo na [email protected], każda para rąk się przyda.

28-10-2019 00:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.