string(15) ""
» Blog » Polterdrama na Fate 3.0
15-01-2015 14:00

Polterdrama na Fate 3.0

Odsłony: 463

 

Ostatnio było na Polterze trochę o nowym wyznaniu - Araveniźmie. Większość ludzi nie przywiązała do tego wagi uznając, że bez rzetelnego wsparcia ten odłam religijny szybko się wykruszy. Jednakże Aravenizm uzyskał protektorat i wsparcie z powodu jej nowego wyznawcy. Samego głównego Dozorcy, który dokłada wszelkich starań i nie szczędzi wysiłku, aby Polter pozostał miejscem wolnym od wszelakiego plugastwa czyli oznak dyskryminacji i objawów chamstwa.

Na potwierdzenie załączam treść wiadomości, jaką otrzymałem wczoraj od naszego Dozorcy.

 

Ze względu na to, skąd się to wzięło, Araven uważa pisanie o „FATE 3.0 na mechanice Age of Arthur” za nabijanie się z niego i ma prawo wyciągać taki wniosek, nie używaj więc proszę tej frazy, nawet jeśli traktujesz ją jako swego rodzaju mem, w nikogo nie wymierzony.

 

- Kamulec

 

A więc zapamiętajcie sobie dobrze, żeby nie szargać Araveńskiej dumy i nie zmuszać go do pisania donosów. Czyńcie więc tylko to, co słuszne, i nigdy, przenigdy więcej nie wspominajcie o Fate 3.0, ani Age of Arthur, albowiem to sprowadzi na was pomstę!

Zastanawiam się czy przywilej bycia urażonym dotyczy tylko Aravena, czy też każdy użytkownik Polteru ma prawo wybrać sobie 1k3 słowa lub frazy, które od tej pory uznawane są za wulgaryzmy godzące w jego dobre imię, oraz czynniki zapalne, wywołujące flame... Tak byłoby sprawiedliwie.

Ostatni fragment usunięty. – Kamulec

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Hangman
   
Ocena:
+1

Ziomek nie ziomek, ale wyznaje podobne wartości, więc choćby podświadomie sobie sprzyjają. O czym świadczy fakt, że pomimo braku donosu ze strony Aravena, Kamulec całego Poltera poruszył i zastraszył. 

Za to innych jak się wyzywa od trolli albo stułbi, to na swoje zażalenie w tej sprawie dostają od administracji odpowiedź, że nie ma podstaw do interwencji, choć regulamin został ewidentnie złamany.

Są równi i równiejsi - to nic nowego. Dziwić może natomiast fakt, iż jakiś tam ktoś, kto wystosował raptem parę komentarzy (szumnie nazwanych wkładem merytorycznym) na Polteru, z czego w kilku wielce ubolewał nad wszechobecnym trollerstwem, stwierdziwszy, że to karygodne, straszne i okropne, od razu dostał się pod protektorat Kamulca...

18-01-2015 13:56
Agrafka
   
Ocena:
+2
Jak to dobrze, że do ukrytych notek można zalansować spoza poltera. Pośmiewisko fandomu. Gratuluję Kamulcze świetnej akcji.
19-01-2015 19:09
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

"Kamulec całego Poltera poruszył i zastraszył."

Niech by sprobowal mnie poruszyc nie wspominajac o zastraszaniu! Moj avatar widział? No to potoczy sie w inna strone przesladowac slabszych i niepelnosprytnych... ;)

29-01-2015 21:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.