string(15) ""
» Blog » [Polterdrama] Spam według gowera
14-08-2014 14:28

[Polterdrama] Spam według gowera

Odsłony: 482

Serio, skończ tę sprawę i przestań spamować.

 

Według gowera, moje notki na moim blogu do których czytania nikogo nie zmuszam sa spamem.

Jest to kolejna żałosna próba zamaskowania swojej niekompetencji kolejnymi jej przejawami.

Lecz, jak koń wygląda, każdy widzi, o czym już wspominał w swoim komentarzu Drachu, a który tutaj wypadałoby zacytować:

 

Fajnie, tylko to nie jest spam. To głos w  dyskusji o serwisie. Nie trzeba 7k znaków, żeby coś wskazać - hej, można się zgodzić albo i nie, jasne. Ale nie rozumiem powodów ukrycia notki. Rozumiem, ze Ci się nie podoba, ale... no sam rozumiesz, gdzie w tym spam?

 

Chociaż wątpliwym jest, że sens tego przesłania dotrze do człowieka, który twierdzi, że:

decyzje administracyjne nie potrzebują oceniania swojej sensowności.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zgłosiłem trolling katholhoo gowerowi, który komentuje tą notkę pomimo otrzymania ode mnie zakazu. W zamian otrzymałem wiadomość, że: "mam możliwość moderowania komentarzy, bo od tego ona jest."

 

Tymczasem taką wiadomość orzymałem od gowera, kiedy komentowałem blog Senthe pomimo jej zakazu:

 

Hej,

wpłynęła do nas skarga użytkowniczki Senthe, zgodnie z którą mimo próśb o zaprzestanie komentowania na jej blogu wciąż uporczywie to robisz.

Informuję więc, że każdy autor bloga w serwisie Poltergeist ma prawo zarządzać komentarzami zgodnie ze swoją wolą, jak i poprosić innego użytkownika o niekomentowanie pod jego notkami. Blog jest terenem jego właściciela i to on podejmuje decyzje na temat tego, kogo chce tam widzieć, a kogo nie. Niniejszym proszę więc o uszanowanie decyzji Senthe.

 

I jeszcze jeden fragment z innej wypowiedzi gowera:

komentowanie mimo prośby o zaprzestanie jest trollingiem skutkującym eskalowaniem sporów.

 

Znowu wybiórcze stosowanie regulaminu. Są równi i równiejsi. Kiedy biedna i pokrzywdzona Senthe poleciała z płaczem, od razu dostaję ostrzeżenie. Natomiast kiedy ja robię to samo (wedle regulaminu), zostaję - kolokwialnie mówiąc - olany. 

A więc już wiemy, że katholhoo jest kolega, który na prośbę gowera przyszedł poprowokować mnie do tego, by gower mógł mi dać bana.

Tak żałosna próba manipulacji by zyskać powód i wyjść na bohatera, zamiast na oprawce zasługuje jedynie na wyrazy pożałowania.

 

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Gawk
   
Ocena:
0

Kiedy to w Krakowie niepodzielnie panował Wełna.

 

W pierwszej kolejności zawsze prosimy właścicieli blogów o moderowanie komentarzy i poprzez usuwanie niechcianych zasygnalizowanie innym użytkownikom, że nie są na danym blogu mile widziani. Dopiero gdy to nie skutkuje, mówimy o uporczywym komentowaniu mimo jasnego stanowiska właściciela. W takiej sytuacji, jako ostatnia instancja, ingeruje administracja.

Jeśli nie chcesz czyichś komentarzy pod swoimi notkami, po prostu je usuń.

 

Swoje stanowisko wyraziłem jasno. Poinformowałem rzeczonego użytkownika, iż nie życzę sobie jego komentarzy pod moimi notkami. I to jest moje stanowisko, na przekór któremu ten użytkownik nadal komentuje, czyli - wedle twojej definicji - trolluje. Za co należy mu się kara - wedle regulaminu.

 

Primo: Nie mam ochoty bawić się w ciuciubabkę i wyklikiwać wszystkiego, co ten ktoś napisze. To infantylne. Jeżeli do kogoś nie dociera mowa artykułowana, to albo jest debilem, albo robi to celowo. Debilem tego uzytkownika nazwać nie można, więc pozostaje ta druga opcja.

Secundo: Nie powiedziałem, że nie nie chcęwidziecjego dotychczasowych komentarzy, tylko że nie życzę sobie dalszego komentowania moich notek.

 

@ Headbanger

Nie no, tego akurat można usuwać, bo ewidentnie widac, że on prowokuje celowo na życzenie gowera. Po co usuwać dowody świadczącena niekorzyśc sprawcy?

 

@ Czarnotrup

 

Na twoim miejscu dokładnie sprawdziłbym regulaminy obu serwisów. To było dawno, ale kiedy ja ostatni raz sprawdzałem Wordpress, to miał on bardzo brzydkie zapisy w regulaminie, wedle których cała treść tam publikowana przechodziła na własność właścicieli tego serwisu. Coś w stylu: "Zakładając bloga w serwisie Wordpress zrzekasz się praw autorskich i majątkowych do całej treści w nim zamiezczanej." Czyli co byś tam nie napisał, to już nie jest twoje.

To i tak jest niezgodne z Prawem Autorskim, no ale warto wiedzieć, jak sobie kpią niektóre serwisy z użytkowników...

14-08-2014 21:49
Enc
   
Ocena:
0

@Headu: Mi scusi :)

@Scath:

Chodzi o to?

By submitting Content to Automattic for inclusion on your Website, you grant Automattic a world-wide, royalty-free, and non-exclusive license to reproduce, modify, adapt and publish the Content solely for the purpose of displaying, distributing and promoting your blog.

14-08-2014 21:54
Headbanger
   
Ocena:
0

@Scath
Zapewniam cię że katulu nie trolluje na polecenie gowera. Bądź spokojny ;). Stosując ich metody i tak stajesz się NIMI! >>>BWWWWONG<<<

14-08-2014 21:59
Gawk
   
Ocena:
0

@ Czarnotrup

Nie, nie o to. Być może ten regulamin został zmieniony. Dawno temu go przeglądałem już. 

 

@ Headbanger

To komu służy, nie jest tak naprawdę istotne. Istotne jest to, że ja mogę wykorzystać go do swoich celów.

 

Nie, jeżeli moje metody służą przeciwko oprawcom.

 

14-08-2014 22:48
Enc
   
Ocena:
0

Scath, to cytat sprzed 2 godzin.

14-08-2014 23:13
Headbanger
   
Ocena:
0

skoro tak mówisz.

14-08-2014 23:13
Gawk
   
Ocena:
0

Ale ten ustep jest nieszkodliwy i działa na korzyśc bloggera. skoro nie znalazłeś tam nic niepryzjemnego, to znaczy, że droga wolna. Niemniej, słyszałem że blogspot jest bardziej przyzjazny w obsłudze.

14-08-2014 23:15
Gawk
   
Ocena:
0

@ Headbanger

 

No wiesz, skoro on mi tu trolololo, to ja mu chlebem i solą.

14-08-2014 23:15
Agrafka
   
Ocena:
+1

gower, nie pisz jak głupi troll i napisz w końcu coś mądrego dziewczynko.

15-08-2014 10:49
Drachu
   
Ocena:
0

Czekaj czekaj Agrafko - czy Ty czujesz się tymi inwektywami dotknięta?

15-08-2014 11:04
Agrafka
   
Ocena:
0

Zwariowałeś? Jaja sobie robię. ;)

15-08-2014 11:28
Gawk
   
Ocena:
0

Akurat nazywanie dziewczynką jest protekcjonalne... ale nie wiem jaki to ma wydźwięk w przypadku gowera.

Trochę na twardo wyszły. Banik? :>

15-08-2014 12:59
Agrafka
   
Ocena:
0

Może i protekcjonalne, ale to nie znaczy że robi wrażenie. Mam nadzieję, że gower nie weźmie do siebie moich słów. To żart. Po prostu bawi mnie sytuacja w której jestem broniona przed...no ustalmy, że nie bardzo jest przed kim.

15-08-2014 13:02
Gawk
   
Ocena:
0

Gower nie zna się na żartach. Mój żart nazwał przecież groźba karalną - poważną! I mnie za nią zbanował.

15-08-2014 13:16
Agrafka
   
Ocena:
0

Cóż, sądzę że zobaczymy.

15-08-2014 13:24
Gawk
   
Ocena:
0

Może się miniesz z Malaggerm? Bo podobno równowaga musi być. :D

15-08-2014 13:53
katholhoo
   
Ocena:
+1

Ano, odkąd ałtor ubogacił wpis w cytaty, zrobiło się mniej smacznie. Zawoalowana granica między komentowaniem mimo jasnego stanowiska właściciela i uporczywym komentowaniem mimo jasnego stanowiska właściciela blogu i faktyczna informacja ze strony administracji o tym, że blogi są własnością użytkowników (na rękę Repkowi niechcącemu już komentarzy Hedbanżera) zmieniają nieco postać rzeczy.

"komentowanie mimo prośby o zaprzestanie jest trollingiem skutkującym eskalowaniem sporów." Niezupełnie. To po prostu brak uprzejmości ze strony komentującego. Ale niekoniecznie chcę tym wywoływać kłótnie, raczej widzę sens brania udziału w dyskusji.

"A więc już wiemy, że katholhoo jest kolega, który na prośbę gowera przyszedł poprowokować mnie do tego, by gower mógł mi dać bana." Lol. Ja miesiąc temu nawet nie wiedziałem, co to takiego ten gower, o którym wszyscy mówią tu czy tam.

"To komu służy, nie jest tak naprawdę istotne. Istotne jest to, że ja mogę wykorzystać go do swoich celów." Tak, przejdź na ciemną stronę Poltera. Dołącz do najbardziej bezcelowej wojny ewa.

"Niemniej, słyszałem że blogspot jest bardziej przyzjazny w obsłudze." scath.pl jest obecnie wolne. Najkrótsza droga do publikowania z zachowaniem pełni praw autorskich.

18-08-2014 11:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.