string(15) ""
» Blog » [Polterdrama] Spam według gowera
14-08-2014 14:28

[Polterdrama] Spam według gowera

Odsłony: 482

Serio, skończ tę sprawę i przestań spamować.

 

Według gowera, moje notki na moim blogu do których czytania nikogo nie zmuszam sa spamem.

Jest to kolejna żałosna próba zamaskowania swojej niekompetencji kolejnymi jej przejawami.

Lecz, jak koń wygląda, każdy widzi, o czym już wspominał w swoim komentarzu Drachu, a który tutaj wypadałoby zacytować:

 

Fajnie, tylko to nie jest spam. To głos w  dyskusji o serwisie. Nie trzeba 7k znaków, żeby coś wskazać - hej, można się zgodzić albo i nie, jasne. Ale nie rozumiem powodów ukrycia notki. Rozumiem, ze Ci się nie podoba, ale... no sam rozumiesz, gdzie w tym spam?

 

Chociaż wątpliwym jest, że sens tego przesłania dotrze do człowieka, który twierdzi, że:

decyzje administracyjne nie potrzebują oceniania swojej sensowności.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zgłosiłem trolling katholhoo gowerowi, który komentuje tą notkę pomimo otrzymania ode mnie zakazu. W zamian otrzymałem wiadomość, że: "mam możliwość moderowania komentarzy, bo od tego ona jest."

 

Tymczasem taką wiadomość orzymałem od gowera, kiedy komentowałem blog Senthe pomimo jej zakazu:

 

Hej,

wpłynęła do nas skarga użytkowniczki Senthe, zgodnie z którą mimo próśb o zaprzestanie komentowania na jej blogu wciąż uporczywie to robisz.

Informuję więc, że każdy autor bloga w serwisie Poltergeist ma prawo zarządzać komentarzami zgodnie ze swoją wolą, jak i poprosić innego użytkownika o niekomentowanie pod jego notkami. Blog jest terenem jego właściciela i to on podejmuje decyzje na temat tego, kogo chce tam widzieć, a kogo nie. Niniejszym proszę więc o uszanowanie decyzji Senthe.

 

I jeszcze jeden fragment z innej wypowiedzi gowera:

komentowanie mimo prośby o zaprzestanie jest trollingiem skutkującym eskalowaniem sporów.

 

Znowu wybiórcze stosowanie regulaminu. Są równi i równiejsi. Kiedy biedna i pokrzywdzona Senthe poleciała z płaczem, od razu dostaję ostrzeżenie. Natomiast kiedy ja robię to samo (wedle regulaminu), zostaję - kolokwialnie mówiąc - olany. 

A więc już wiemy, że katholhoo jest kolega, który na prośbę gowera przyszedł poprowokować mnie do tego, by gower mógł mi dać bana.

Tak żałosna próba manipulacji by zyskać powód i wyjść na bohatera, zamiast na oprawce zasługuje jedynie na wyrazy pożałowania.

 

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Adeptus
   
Ocena:
+4

Skoro "decyzje administracyjne nie potrzebują oceniania swojej sensowności" to po co regulamin? Tak tylko pytam z ciekawości.

14-08-2014 14:39
Gawk
   
Ocena:
0

No właśnie. Może gower zechce ten wątek rozwinąć, udzielając jakiejś sensownej odpowiedzi. I łaskawie zaprzestanie wreszcie nazywania moich notek spamem.

14-08-2014 14:42
Tyldodymomen
   
Ocena:
+2

Gower Celticiem polskiego fandomu

14-08-2014 14:53
gower
    Komunikat administracji
Ocena:
0

@Scath
To czwarta notka na ten sam temat w przeciągu trzech dni. Tak, to jest spam. Przypominam, że w tym roku zostałeś już dwukrotnie zbanowany, w tym raz na miesiąc, co jest ostatnim ostrzeżeniem przez permanentnym zablokowaniem konta. Dlatego po raz ostatni zachęcam do ochłonięcia.

@Adeptus
Wyjaśniałem już znaczenie tego, wyrwanego z kontekstu, zdania. W razie dalszych zastrzeżeń, zachęcam do kontaktu, bardzo chętnie rozwieję prywatnie wszelkie wątpliwości.

14-08-2014 15:21
Gawk
   
Ocena:
+1

Notka porusza zupełnie inny temat. Czytanie ze zrozumieniem pomoże ci to zrozumieć.

Nie będziesz dostosowywał rzeczywistosci do swoich teorii, a już na pewno zmieniał znaczenia słów, które swoje definicje mają ustalone przez ludzi na pewno bardziej kompetentnych.

Na MOIM blogu mogę sobie robić dowolną ilosć notek na dowolny temat, bo to jest mój blog. A ty tego czytać nie musisz i nie będziesz mi mówił, co mam pisać na MOIM blogu, ponieważ jest to mój blog.

Twoje groźby również nie robią na mnie wrażenia, bowiem wszyscy udowodnili ci już, że swoją polityką strachu i przemocą zyskujesz jedynie pogardę, a nie szacunek. Jedyne, na co zasługujesz za swoje groźby i antydemokratyczne metody, to śmiech.

14-08-2014 15:33
gower
    Komunikat administracji
Ocena:
0

Na MOIM blogu mogę sobie robić dowolną ilosć notek na dowolny temat, bo to jest mój blog. A ty tego czytać nie musisz i nie będziesz mi mówił, co mam pisać na MOIM blogu, ponieważ jest to mój blog.

Jest to Twój blog w naszym serwisie. Chcesz się przenieść na zewnętrzną platformę? Śmiało, trzymam kciuki za powodzenie.

14-08-2014 15:50
Gawk
   
Ocena:
0

Blog jest wydzieloną częścią waszego serwisu. Bloga może założyckażdy użytkownik. Każdy blog jest własnością użytkownika.

Zupełnie tak samo jest z blogami na innych platformach. Serwis blogowy też zawsze do kogoś należy, ale blogi w nim założone są własnością ich użytkowników i w obrębie tej własności owi użytkownicy piszą sobie w nich, co chcą.

Ja tutaj poruszam istotne dla mnie kwestie a ty nie masz prawanazywać tego spamem i ingerować w użytkowanie bloga przez ukrywanie notek. Nie masz również obowiązku owych notatek czytac, ale twoja frustracja lub osobiste preferencje nie uprawniają cię do manipulowania treścią bloga poprzez ukrywanie owych notatek.

 

Ostatnie moje ostrzeżenie. Nie waż się więcej ukrywać mojej notatki pod pretekstem spamu.

14-08-2014 16:02
gower
   
Ocena:
0

Polecam poczytać regulamin.

Ostatnie moje ostrzeżenie. Nie waż się więcej ukrywać mojej notatki pod pretekstem spamu.

To jest groźba? Co zatem stanie się po "ostatnim ostrzeżeniu"?

14-08-2014 16:10
Gawk
   
Ocena:
0

Po ostrzeżeniu nie stanie się nic, jeżeli tylko zechcesz posłuchać głosu rozsądku.

14-08-2014 16:37
gower
   
Ocena:
0

A jeśli nie zechcę posłuchać "głosu rozsądku"? Cóż się wtedy stanie?

14-08-2014 16:50
Gawk
   
Ocena:
0

To, co konieczne. Chociaż tego zapewne każdy wolałby uniknąć. Ty jednak zdajesz się do czegoś dążyć. Coż to takiego, gowerze?

14-08-2014 17:01
gower
    Komunikat administracji
Ocena:
0

Jedynie do tego, że jeśli jeszcze raz w Twoich komentarzach pojawi się cień groźby pod adresem kogokolwiek, będzie to skutkowało permanentnym zablokowaniem konta w serwisie Poltergeist. Wyraziłem się dostatecznie jasno?

@Down
To było ostrzeżenie administracyjne. Drachu, naprawdę uważasz, że to jest zabawne?

14-08-2014 17:03
Drachu
   
Ocena:
+6

Jedynie do tego, że jeśli jeszcze raz w Twoich komentarzach pojawi się cień groźby pod adresem kogokolwiek, będzie to Twój ostatni komentarz w serwisie Poltergeist.

To groźba?

14-08-2014 17:20
Enc
   
Ocena:
+5
Gower, przez Twoje durne groźby odechciewa mi się dla Was pisać.
14-08-2014 17:26
Gawk
   
Ocena:
0

@ gower

Powiedziałem ci już, nie groź mi. Ani nikomu innemu. A swoje prowokacje zostaw dla kogoś innego.

W tej chwili ludzie już jawnie z ciebie kpią, wyszydzając twój sposób postępowania. I to nie jest zabawne, to jest tragiczne. Oni właśnie to próbują ci uświadomić.

Teraz Drachowi grozisz? On komentuje na moim blogu, a tobie nic do tego. Zadał ci jedynie pytanie na które odpowiadać nie musisz. Jeżeli ci się nie podoba, to nie komentuj, ale nie groź nikomu na moim blogu.

 

W tej chwili sam działasz na swoją niekorzyść. Twoja arogancja cię zgubi.

 

 

 

14-08-2014 17:38
Enc
   
Ocena:
+2
Scath, z łaski swojej, nie pisz w moim imieniu. Nie kpię z Gowera, zwracam uwagę, że zaangażował się osobiście i nie powinien tu moderować.
14-08-2014 17:45
Tyldodymomen
   
Ocena:
+3

Nie powinien już od dawna moderować w ogóle. Brak dystansu i zaangażowanie ideologiczne.

14-08-2014 17:49
Gawk
   
Ocena:
0

@ Czarnotrup

Piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu. To JA sobie nie życzę, by ktokolwiek komukolwiek na MOIM blogu groził. Takiego zachowania tolerował nie będę. Już pomijając fakt, że jest to łamaniem regulaminu, to uważam to za przejaw chamstwa do potęgi entej, a co za tym idzie, nie zamierzam tolerować.

 

Nazywania mojego ostrzeżenia groźbą (oczywiste, nawet npisałem, że to ostrzeżenie) czy jakiegokowliek innego przejawu zakłamywania informacji również.

14-08-2014 17:59
Drachu
   
Ocena:
+3

Ostrzeżenie administracyjne. Drachu, naprawdę uważasz, że to jest zabawne?

Ostrzeżenie? Uprzejmie proszę Cię o podanie podstawy regulaminowej. Przypomnę, że jeszcze wczoraj nie odmawiałeś mi prawa oceny i komentowania Twych działań jako administratora. 

Czu uważam to za zabawne? Co ja też sobie uważam?

Uważam, że zapomniałeś czym różni się moderator od Strażnika Teksasu.
Uważam, że sodówka "władzy" uderzyła Ci do głowy.
Uważam, że swoimi ostatnimi działaniami narażasz serwis na śmieszność i podkręcasz pyskówkę.
Uważam, że już nie chodzi o obowiązki moderatorskie, tylko o Twoją prywatną wojnę. Uważam w związku z tym, że ogłuchłeś na głos rozsądku i w każdej z omawianych kwestii będziesz szedł w zaparte - ponieważ traktujesz konflikt osobiście. I dlatego też nie np. ukryjesz notki Iselora o cRPG do czasu wyczyszczenia przezeń komentarzy na podstawie pkt. 9.2 regulaminu - bo przyznać nawet coś tak oczywistego, to obecnie w Twojej opinii tyle co przegrać. Bo, przypominam, traktujesz to personalnie. Brniesz w bagno, bo jeszcze musiałbyś przyznać się do błędu i co wtedy?
Uważam też, że w karkołomny i nadzwyczaj selektywny sposób interpretujesz regulamin. I jeszcze jedno - dwie notki to nie spam. 

Uważam, że powinieneś usiąść, napić się herbaty, zaśmiać się z zaistniałej sytuacji i sprawę wyprostować. Tylko Ty możesz to zrobić. Zamknąć pyskówkę jedną i drugą do wyczyszczenia. Odkryć notki Scatha - a być może zasugerować mu połączenie ich w jedną (skoro dotyczą tego samego). I o sprawie zapomnieć.

Ale - czy uważam to za zabawne? Nie - za żenujące. Nie będę Ci groził, ani ciągał po sądach jak jeden z wydawców planował. Nie mogę jednak być obojętny - bo lubię ten portal, a Twoje zachowanie budzi mój niesmak, nie będę się jednak złościł - zatem pozostaje mi się z całej sytuacji tylko śmiać. Tyle mogę zrobić. 
I jeżeli Ty chcesz uważać to za kolejną bitwę tej wojny, to ja doprawdy niewiele mogę na to poradzić. Ale milczał nie będę, bo jeszcze tylko tego brakowało, żeby mnie ktoś na Poltku zastraszał jakimiś dziwnymi interpretacjami regulaminu.

PS. Uważam też, że ewentualne ostrzeżenie administracyjne powinieneś przekazać mi mailem lub poprzez PW. A nie w zedytowanym poście w komentarzach do ukrytej notki. Przecież mogłem to przeoczyć człowieku! 

14-08-2014 18:10
gower
   
Ocena:
0

@Drachu
Nie zrozumiałeś mnie. Odpowiedziałem, że mój poprzedni komentarz nie był groźbą, a ostrzeżeniem. Być może napisałem to nieprecyzyjnie, ale odpowiadałem z biegu i uznałem, że skoro w Twoim komentarzu było pytanie, spodziewasz się odpowiedzi na nie.

14-08-2014 18:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.