» Blog » Polterblog − styczeń 2023
01-02-2023 11:07

Polterblog − styczeń 2023

W działach: Polter, Polterblog | Odsłony: 75

Polterblog − styczeń 2023
Podobnie jak przed rokiem, styczeń, miesiąc podsumowań ubiegłorocznych aktywności, okazał się nader urodzajny – na Polterblogu pojawiło się 41 notek napisanych przez 9 osób (warto w tym miejscu wspomnieć o debiucie Tiszki i powrocie po dwóch latach KrowaQ).

Aesthevizzt: Polterblog − podsumowanie 2022

Ubiegły rok okazał się naprawdę bardzo owocny dla osób publikujących dla Polterblogu. Notka przedstawia zestawienie wszystkich wpisów, a także wymienia te, które cieszyły się największą popularnością. Zobaczymy co przyniesie 2023 r.?

Tiszka: Czytelnicze podsumowanie 2022

Tiszka nie jestem statystycznym Polakiem i lubi czytać książki, czego dowodem jest zestawienie jej czytelniczych osiągnięć w zeszłym roku (zarówno książkowych, jak i komiksowych).

Kaworu92: ILDS - Podsumowanie 2022

Kaworu również wyraźnie zawyża statystyki czytelnicze i pochwalił się równie imponującą liczbą książek przeczytanych w ubiegłym roku podkreślając jakie pozycje najbardziej przypadły mu do gustu, a które go rozczarowały, a także podsumował swoją działalność na blogu książkowym.

KrowaQ: Wciąż mamy wybór - paragrafowy :)

Lata mijają a Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru nadal tworzy i udostępnia bezpłatnie nowe gry paragrafowe. Przez ostatnie dwa lata ich biblioteka wzbogaciła się o 10 nowych pozycji i obecnie wynosi 40 tytułów.

Johny: Dread RPG

Johny przybliża grę fabularną stworzoną z myślą o rozgrywaniu sesji grozy, która wykorzystuje nietypowy element mechaniczny w postaci... Jengi oraz opisał jak sprawdziła się u niego na sesji, w grupie przyzwyczajonej do grania na dłuższa metę w jeden system w innej konwencji.

Exar: Jeńcy i przechwycenie

Exar przybliża kolejny mechaniczny niuans gry planszowej ASL – jeńców i ich rolę w rozgrywce.

Wolfang: Fate of the Apt: przykładowe rasy i sztuczki

Wolfang zamieścił kolejny wpis dotyczący grania na mechanice FATE w uniwersum inspirowanym twórczością Adriana Czajkowskiego.

Henryk Tur: Zapraszam do wysłuchania czegoś esktra :)

Hneryk Tur próbuje swoich sił w AudioTeatrze w poszukiwaniu żula doskonałego. Jakby co, to Pisz ;)

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.