string(15) ""
» Blog » Półmetek konkursu i mały apel :)
15-08-2015 21:07

Półmetek konkursu i mały apel :)

W działach: książki, polter | Odsłony: 156

Dziś półmetek  i podsumowanie

Do godziny dwunastej, piętnastego sierpnia projekt zebrał 300 głosów (teraz już jest 10 więcej).  Dziękuję. :) Czy to dużo czy mało? Na razie to rzecz o względna, około czterdziestu głosów przewagi nad kolejnym projektem, ale jakieś piętnaście mniej od aktualnie prowadzącego. Dlatego też proszę osoby zainteresowane powstaniem Warsztatu Literackiego o mobilizację i pomoc: popytajcie znajomych / rodziny czy ktoś mógłby oddać głosu. Każda przekonana przez Was osoba może zadecydować o dalszych losach projektu. Jak widzicie szansa jest żeby uciekła, prawda?

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Devisto
   
Ocena:
+2

Wy prosicie o głosy.
Ja o korektę podjaranych autorów.
Jakość tej notki odstrasza, zwłaszcza gdy jest związana z czymś posiadającym "literacki" w nazwie. Ale do przodu trzeba iść. Walcz.

18-08-2015 21:21
Z Enterprise
   
Ocena:
+2
Bawimy się w szukanie linków w googlach? Może jakaś podpowiedź? :)
18-08-2015 21:51
kar0
   
Ocena:
0

Devisto, niestety u mnie z pisownią do bani i mam na to papiery ( co wcale mnie nie bawi). Przy projekcie będzie  korektorka, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Jednak na razie nie mogę zarzucać dziewczyny każdą mini-notką. Także, co do poprawności pisowni w notatkach masz rację, że mogłoby (wręcz powinno) być lepiej. No ale cóż...

Z Enterprise, strona projektu tu: warsztat-literacki.pl a konkurs tu: http://www.itsyourlife.pl/zgloszenia/?id=3839.

 

 

25-08-2015 10:04
Adeptus
   
Ocena:
0

Także, co do poprawności pisowni w notatkach masz rację, że mogłoby (wręcz powinno) być lepiej. No ale cóż...

Zdajesz sobie sprawę, że to nie brzmi zachęcająco i niespecjalnie motywuje do do biegania po znajomych w celu namówienia ich do oddania głosu? Jak twórcom się nie chce, to ciężko wymagać od obcych ludzi, że wspomogą projekt.

25-08-2015 11:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.