» Konwenty » Minione » Pola Chwały 2007

Pola Chwały 2007


wersja do druku
%DANE%

Program imprezy

We wrześniu odbędzie się druga edycja wargamingowego konwentu Pola Chwały. W ostatni weekend września, na zamku w Niepołomicach, spotkają się miłośnicy historycznych gier bitewnych, aby wziąć udział w trwającej trzy dni imprezie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w turniejach i pokazach historycznych bitewniaków, uczestnicy konwentu będą mogli także skorzystać z planszówkowego Games Roomu, wypróbować gry komputerowe o tematyce historycznej, zobaczyć pokazy grup rekonstrukcji historycznej oraz modelarstwa historycznego, a także posłuchać wykładów historycznych na tematy wargamingu, prowadzone głównie przez historyków Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oprócz tego swoją obecność na konwencie Pola Chwały zapowiedziało wiele grup hobbystycznych, jak i komercyjnych sklepów, zajmujących się sprzedażą wszelkiej maści akcesoriów dla miłośników gier bitewnych.

Organizatorzy zapowiadają starania się o zapewnienie uczestnikom konwentu pełnego wyżywienia, jednak nawet jeżeli się to nie powiedzie, konwentowicze mają mieć zapewnione wyżywienie częściowe.

Uczestnicy chcący skorzystać z planszówkowej oferty Pól Chwały proszeni są o kontakt, tak samo jak wszyscy chętni aby przeprowadzić na konwencie jakikolwiek pokaz lub prezentację.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.