string(15) ""
» Blog » Podrywanie dla RPG'owców
13-12-2014 12:19

Podrywanie dla RPG'owców

Odsłony: 341

Poradnik podrywu dla RPG'owców. 

 

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Czy to z ręką, czy z kobietą, czy na Polterze (sic!) , tak więc witam Was na swoim rozdziewiczonym blogasku.

Przejdźmy od razu do rzeczy- przystojny geek/nerd/cokolwiek to w umysłach wielu ludzi, raczej pojęcie nieistniejące. No okej, ostatnio nastała moda na "nerdowatość", wiecie- laski trzymające pady do góry nogami (ale za to z fajnymi cyckami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , faceci w śmiesznych okularkach, w spodniach na szelkach, wciągniętych tak wysoko, że gdyby owi osobnicy serio byli 100% facetami, to odcinałyby im dopływ krwi do fujary. Ale taki true nerd w żadnym stopniu nie pasuje do tej wizji. My koniecznie musimy mieć twarze wyglądające jak efekt Zarazy Nurgle'a , kilo stali na kłach, fryzury sprzed dekady i sweter uszyty przez babcię ( swoją drogą i tak przejęli to hipsterzy). Więc jak żyć?! Jak sprawić, że laski będą mdleć na sam widok naszej k10 ? Że będą zlewać się potem na sam widok naszych statsów na karcie postaci ? Po to tu jestem przyjaciele, przynoszę wam kilka moich najskrytszych, najtajniejszych i w ogóle TOP SECRET tajemnic.

 

 1. Na pierwszym spotkaniu ciągle gadaj o elfach, krasnoludkach albo o gejo-pedałach z anime. Laski to UWIELBIAJĄ! Kochają słuchać jak ukatrupiliście tego LEGENDANREGO, koniecznie GARGANTUICZNEGO smoka/drakolisza/nekromantę/wodza orków/ wstaw cokolwiek, co brzmi badass.

  +100 do Z A J E B I S T O Ś C I

 2. Na imprezach zawsze, ale to ZAWSZE(!!111oneoneone) miej przy sobie sakwę z kostkami, pijane, rozgrzane do czerwoności dziewoje mogą zechcieć zagrać w Zew Cthulhu albo Warhammera! Musisz być na to gotowy! Zaspokojone, będą idealnym celem twoich podrywów.

  +50 do Charyzmy!

 3. Na randce pamiętaj o dobrym soundtracku! Kawałki z Dragon Age, soundtrack z LoTR czy płytka Midnight Syndicate sprawi, że twoja sesj... eee randka będzie niezapomniana, a zwiedzanie lochów twojej wybranki klimatyczniejsze niż kiedykolwiek.

  +10 do testów PODRYWANIA

 4. Pokaż jej swoją wielką... kolekcję figurek do bitewniaków. Koniecznie wymień jej proporcje i gęstość farb jakich użyłeś. Kiedy zobaczy jak wspaniale rozpieprzasz hajs na lewo i prawo, będzie już twoja tygrysie!

  +15 do testów na Zręczność (^^)

 5. Schludnie prowadź swoją kartę postaci. Zobaczy, że jesteś czysty i uporządkowany. Plamy od kawy czy dziury po położeniu na niej peta odpadają.

  +10 do Ogłady

 6. Jak już jesteśmy przy paleniu- żadnych papierosów barbarzyńco! Drewniana fajka z którą wyglądasz jak pieprzony czarodziej to to, czego szukają dziunie!

  + 10 do bycia czarodziejem

 7. Jeśli mówimy już o czarodziejowaniu- swoją różdżkę dumnie noś i często nią wymachuj, kobiety muszą wiedzieć, że potrafisz nią czarować!

  +5 do Magii.

 8. Ostatnie i chyba najważniejsze! Jeśli zastosowałeś z powodzeniem (rzuć k10) moje rady i laska zaciągnie cię do swojego skarbca, pamiętaj o Zwoju Ochrony! Bez niego ani rusz!

  -1k10 potomków. 

Dzięki tym poradom staniecie się zawodowymi łowcami moi Bracia! Ron Jeremy przy was wymięknie (sic!), a Cristiano Ronaldo będzie prosił Was o autograf ! 

Skryba Gitz

 

 

 

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


oddtail
   
Ocena:
+6

Wow, garść stereotypów sprzed piętnastu lat, kilka wulgarnych porównań i "LOL w RPG są statsy, więc +10 do [czegośtam] automatycznie stanowi żart".

Tak bardzo śmieszne. Zostań komikiem estradowym.

Powiedziałbym że dobry troll, ale w sumie to chyba jednak nie. Troll dość przeciętny. 3+ za dobre chęci.

13-12-2014 12:41
Agrafka
   
Ocena:
+1
Przewiduję ukrycie notki za wulgaryzmy.
Wartość merytoryczna zerowa.
Poziom poczucia humoru marny.
Strzelam, że masz za dużo wolnego.
13-12-2014 12:43
earl
   
Ocena:
0

przystojny geek/nerd/cokolwiek to w umysłach wielu ludzi, raczej pojęcie nieistniejące

 

Powiem tak: takie pojęcia jak geek/nerd etc są obce znacznej populacji ludzi w naszym kraju (nawet tym, którzy doskonale władają angielskim), więc im tego typu porównanie i tak nic nie powie. 

13-12-2014 12:48
Gitz
   
Ocena:
0

@Agrafka Szanuję i doceniam twoją opinię. Nie każdemu musi się podobać. co do wartości merytorycznej... Kiedy ktoś opowiada ci kawał o małpce to oczekujesz wywodu jak w National Geographic ? :).
@oddtail Ubolewam, że nie trafiłem w twoje poczucie humoru. 

13-12-2014 12:50
Tyldodymomen
   
Ocena:
+2

Zwykle oddtail mieli ozorem od rzeczy ale tym razem niestety trzeba przyznać mu rację. Nie sztuka napisać coś śmiesznego, sztuką jest napisać to tak by ludzie łyknęli a kamulec dopisywał kolejne punkty regulaminu.

13-12-2014 13:01
Agrafka
   
Ocena:
+1
Gitz, jasne że nie. Ale jeżeli ktoś pisze notkę, to moje oczekiwania jednak rosną ;)
13-12-2014 13:03
Gitz
   
Ocena:
0
Społeczność Poltera zawsze na straży dobrego smaku ;) .
Jak już błysnąłem swoim prostackim trollizmem, to chyba czas wrócić do pisania na poważnie.
Pozdrawiam! ;)
13-12-2014 13:14
Agrafka
   
Ocena:
+2
Gitz, z tego słyniemy - my, polterowcy. Ze znania się na wszystkim najlepiej ;)
13-12-2014 13:20
Podtxt
   
Ocena:
0

Czy teoretycznie RPGowiec nie powinien podrywać łatwiej? Tak jak aktor ćwiczy gładką gadkę, do tego jeśli mistrzuje to uczy się zmiany perspektywy by odgrywać bohaterów niezależnych, a więc empatii.

13-12-2014 14:56
Gitz
   
Ocena:
0

@Podtxt Gdyby RPG'owiec robił to wszystko równie dobrze co aktor, to tak, ale również wtedy zostałby pewnie aktorem, a nie czarodziejem.

Wiadomo, tekst jajcarski i nie ma co się w nim doszukiwać czegoś głębszego :P. 

13-12-2014 15:12
Agrafka
   
Ocena:
+1
Nie wyobrażam sobie związku z nie-erpegowcem.

Test na atrakcyjność:
- Czy jest mg
- Czy prowadzi w klimacie, który lubię
- Czy jest inteligentny

Jeżeli pada 3 razy tak, to jest atrakcyjny. To takie proste... ;)
13-12-2014 16:06
Gitz
   
Ocena:
0

Moja dziewczyna niejednokrotnie próbowała wkręcić się w RPG jednak uznała, że to nie dla niej, mi jednak wystarczy, że mogę z nią o rpg'ach pogadać i to mnie satysfakcjonuje. 

Pozdrawiam. 

13-12-2014 19:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.