string(15) ""
» Blog » Podcastowy Update.
26-09-2011 00:53

Podcastowy Update.

W działach: Podcast, RPG | Odsłony: 7

Podcastowy Update.

Od ostatniego Raportu Neuroshimowego wiele się działo, po stoczonych bojach z YouTubem, który przez dni kilka sabotował próby wgrania czegokolwiek z więcej niż jedną ścieżką dźwiękową, udało się wreszcie jako tako porozumieć i odzyskać standard dobrego dźwięku.

Allah akbar!

 

W każdym razie update dla zainteresowanych, od ostatnich odcinków trochę się zmieniło:

 

 

Kampania Warhammer Fantasy RP - doczekała się wrzucenia ostatnich kilku odcinków, w których aresztowane są browary, monstra z podziemi molestują krasnale wyłażąc z tajnych przejść, o których wie całe miasto, a bida nadal gryzie naszą trupę.

 

 

 

Kampania Dark Heresy i druga playlista - z Racji problemów ze zgraniem czasu reszty drużyny, zrodziła się inicjatywa zrobienia solowej przygody pobocznej(chronologicznie dziejącej się między pierwszą, a drugą) dla jednego z bohaterów, pogłębiającychhistorię i wprowadzającą wiele ciekawych aspektów. Z racji zainteresowania, przyłączył się do nas Polterowy kolega, mości Klebern jako towarzysz Assassyn! Tego było nam trzeba, kolejnego psychopatycznego mordercy ;) I to jest komplement.

 

 

 

Kampania Heavy Gear - od ostatniej informacji na temat sesji pojawiły się nowe nagrania, gdzie kolejny kolega Polterowy - kbender włącza się do gry, w naszej humorystycznej przygodzie. Złoto dla zuchwałych! Czyli banda chciwych cwaniaków kombinuje jak dopaść do wielkiego skarbu!(Przy okazji, można "zaobserować" jak w praktyce gra się z systemem Silhouette)

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.