string(15) ""
» Blog » Płodoświat RPG - zapowiedź
18-02-2013 23:00

Płodoświat RPG - zapowiedź

W działach: MG, RPG, Płodoświat | Odsłony: 10

Płodoświat RPG - zapowiedź

 W życiu wielu RPGowców przychodzi ten moment - tworzenie autorki. Długo czekałem i myślałem, nic nie wydawało się dostatecznie godne. Owszem, można opisać swój setting darkfentejżyn czerpiący pełnymi garsciami z Howardów, Lovecraftów, Wagnerów, dedeków, legend i mitologii. Tylko po co?

 Rozwiązanie przyszło samo. Między 2 a 3 nad ranem. Leżąc, w półsennych majakach ujrzałem jak nad dachami miast na nieboskłonie unosi się ogromny płód. To było to. Wizja. Sen. Oświecenie.

Płodoświat.

Tak więc zabieram się za to. Za własne RPG. Nieczego nie obiecuję. Nie obiecuję przełomów, odkyć stulecia i dynamicznej mechaniki Jakyej Śwyat Nye Wydźyał. Postaram się najlepiej jak mogę zrobić system i świat.
Liczę, że dobrnę do końca.
Liczę na dobrą zabawę.

zapraszam --> www.plodoswiat.blogspot.com  (aktualizacje będą następować w miarę możliwości raz w tygodniu)

pozdro

 

Komentarze


~ojoj

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
feministki Cię zjedzą.
20-02-2013 11:21
Nit
   
Ocena:
0
@Rysia
Czyli akcja gry będzie się rozgrywała w brzuchu przyszłej matki?
Mam nadzieję, że ta kwestia nie zostanie do końca wyjaśniona. Pomyśl, że żyjesz w takim świecie, gdzie są normalni ludzie (i ewentualnie inne istoty), normalne miasta (które świecą jak gwiazdy na płodoskłonie) i wszystko byłoby wporządku, gdyby nie ten płód po środku. Mieszkańcy owego świata widzą analogię między rozwojem dziecka, a owym zjawiskiem nad ich głowami i zastanawiają się ile czasu im zostało...

... i co będzie, jak płód zacznie kopać ;)
20-02-2013 11:40
Kamulec
   
Ocena:
0
@Nit
To udziwnienie będzie przeszkadzało, więc na razie jestem sceptyczny. Jeśli pojawi się udany pomysł, jak przekuć je w atut, wtedy poczuję się przekonany.
20-02-2013 20:11
jesykh
   
Ocena:
0
widzę, że polterowa brać ma sporo dobrych rozkmin:D
konkrety i odpowiedzi a podstawowe dylematy już jutro wieczorem. Postaram się w nadchodzących miesiącach przekuć jak najwięcej pomysłów w mocne atuty. Tak czy tak wszystko wyjdzie w praniu.
pozdro
20-02-2013 23:56
~

Użytkownik niezarejestrowany

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.