Plansówki – Krakowskie Dni z Grami Planszowymi

Noty

PlanSówki 2019 – Krakowskie Dni z Grami Planszowymi

23-09-2019 22:19 | Komentarze: 0
Już po raz czwarty, wraz z MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 5, Siemacha Spotem Mogilska 58 oraz sklepem i wypożyczalnią Dragonus, zapraszamy do Krakowa wszystkich, którzy lubią spędzić popołudnie z rodziną lub przyjaciółmi przy planszy, kartach i żetonach. PlanSówki - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi to wydarzenie przeznaczone dla miłośników gier planszowych każdego rodzaju. Turnieje, konkursy, nauka gier oraz wypożyczalnia czynna przez cały pierwszy weekend października. Przewidziano również pewne ilości smoków!

Wieści

Plansówki – Krakowskie Dni z Grami Planszowymi już za tydzień

Plansówki – Krakowskie Dni z Grami Planszowymi już za tydzień

29-09-2018 19:02 | Marcin 'Karriari' Martyniuk | Komentarze: 0

W pierwszy weekend października odbędzie się trzecia edycja Plansówek – Krakowskich Dni z Grami Planszowymi. Impreza rozpocznie się 6 października w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Krakowie. Poniżej prezentujemy listę atrakcji zorganizowanych dla uczestników. Konwent został objęty patronatem Poltergeista. 

» więcej
Smocza rozgrzewka przed PlanSówkami

Smocza rozgrzewka przed PlanSówkami

23-09-2019 22:04 | Marcin 'Karriari' Martyniuk | Komentarze: 0

Już 5 października rozpocznie się trzecia edycja Krakowskich Dni z Grami Planszowymi, czyli PlanSówek. Nim to jednak nastąpi, w ostatni weekend września na chętnych czeka gra miejska, w której do wygrania będą m.in. bilety do teatru im. J. Słowackiego na spektakl pt. Smok!. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią wydarzenia.

» więcej